2733
2734
عنوان

بچم رفت😣😢😭

1085 بازدید | 54 پست

امروز درست دوماهه ک نیست بخاطر ابله مرغانی ک گرفتع بودم توچهار ماهگی سقط شد ینی بم دارو داددکتر از شب تاصب درد طبیعی کشیدم خیلی درد داااشت صب ساعت هفت و نیم سقط شد.

خیلی ناراحتم خیلی دلم داره میترکه خیلی بش وابسته بودم خدا شاهده حموم میرفتم باش اب  بازی میکردم تورویای خودم.باش توخونه حرف میزدم شوهرم چقد دوسش داشت ولی خب مجبور شدیم براخودش بد بود خودش ازهمه چی عقب میوفتاد.پسر بود😭😭دیدمش بااون دستای کوچولوش پاهاش انگشتاش وای دارم دیونه میشم همیشع ب یادشم .شوهرم و خواهر شوهرم از شب تا صب با من بیدار موندن نمیزاشتن بخوابم ینی  باید نمیخوابیدم خیلی دلم گرفته دلم براش تنگه بخدا .

برام دعا کنید ی بار دیگ ی نی نی بیادو هیچیم نشه و سلامت بیادپیشم برام دعا کنید 

جانانم خوش اومدیی ب زندگیمون فرشته کو چولوم بمونی برام😍😘😘بچه ها هر کی امضامو دید ی صوات برا سلامتی بچم بفرسته سخت نیس همین ک نشستیم تو دلتون بفرستین مرسی🤗🤗😇😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ايشالا خدا يكي ديگه بهت ميدع ايشالا دو قلو بدع 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731

خداسردشمن نیاره این بلارو

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2738

آخر داستانت خوشه...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

لعنت به این آبله مرغون فقط 

زندگی آدمو زیر و رو میکنه 

دل منم شکسته ازش 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

الاهی بمیرم برای دلت😭

منم تجربشو داشتم من پارسال یه دوقلو تو پنج ماهگی سقط کردم

انشاءالله ب حق امام زمان زودتر دامنت سبز بشه

بخدا منم همش به فکرشونم حتی الان ک حدود یه ساله گذشته،حتی با وجود اینکه الان باز خداروشکر حاملم وقتی بهشون فکر میکنم گریم میگیره

سعی کن باهاش کنار بیای میدونم سخته ولی اینطوری خودتا داغون میکنی...

روحیتا برای حاملگی بعدیت حفظ کن انشاءالله خدا بهت کمک کنه عزیزم

اهورا کوچولوی مامان،عاشقتم.                         برای سلامتی گل پسرم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا
2706