2737
2734
عنوان

سلام دوستان متاهل میخوام ارتون درباره ازدواج مشورت و مشاوره بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 38 پست
خانوادم بهم میگن ظاهر بینی   حالیت نیس  معیارت غلطههه  ولی من میگم خب باید چهرش به دل ...

ببین اگه ظاهرش بدت میاد واقعا نمیشه کاری کرد.منم یه خاستگار داشتم همه راضی حتی با معیارام همخونی داشت ولی اصلا چهرش به دلم نمیفتاد از تصور اینکه منو ببوسه عقم میگرفت درحالی که چهرش خوب بود😐ولی خب من نپسندیده بودم دیگه.

بعدش با شوهرم ازدواج کردم😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از این جهت خیلی روم فشار میارن هر وقت خاستگار میاد ما یه جنگ اعصاب داریم واقعا تحملش سخته برام خب دس ...

دوست پسر نداری

مثلا شوهرم دوست پسرم بود😍

راست میگن حادثه هیچ وقت خبر نمیکنه مثل تو که یهو اومدی شدی تموم زندگیم 😍😍😛😛
2731
از این جهت خیلی روم فشار میارن هر وقت خاستگار میاد ما یه جنگ اعصاب داریم واقعا تحملش سخته برام خب دس ...

منکه ازقبل مخ همسرمو زدع بودم

ولی واقعا چهره خیلی مهم هست ،باید جوری حداقل باشه بتونی ب سمتش جذب بشی 

چهره و هیکل ب اندازه بقیه فاکتورهای دیگع مهم هست

♥️♥️
ببین اگه ظاهرش بدت میاد واقعا نمیشه کاری کرد.منم یه خاستگار داشتم همه راضی حتی با معیارام همخونی داش ...

خب همین دیگه مامانم خیلی منو تحت فشار میزاره به ظاهر میگه دیگه کاریت ندارم اما با نگاه و تیکه هاش خیای ناراحتم میکنه

منکه ازقبل مخ همسرمو زدع بودم ولی واقعا چهره خیلی مهم هست ،باید جوری حداقل باشه بتونی ب سمتش جذب بش ...

مخصوصا هیکل 

من عشقم هیکل طرف بود که بلاخره یکی پیدا کردم با اون هیکلش حالمو گرفت😂😂😂😂😂

2738
نه میترسم از بس دوس پسرا دوستام بعد چند ماه دوستی میگن بریم خونه خالی  اصلا نمیرم سمتش

خوب نرو والا شوهر من تو یه سال هیچ حرف بدی نزد جوری بود من میزدم ولی میگفت زشته زشته😂😂😂😂😂

اگه قبل ازدواج برات عادیه یا حتی خیلی از قیافش خوشت میاد امکان این که عادی شه زیاده اما اگه الان خوشت نمیاد بعد ازدواج امکانش کمه که عادی شه و با خودت تو جنگی و همش مقایسه می‌کنی با اطرافیان .

ولی باز بستگی به خودت داره .

خودت خودت و بهتر میشناسی 

چراحالتو گرفت ینی باب میلت نبود؟

نه بابا

یکم دیوونه ازآب در اومد 

مثلا نمیزاره تنهایی جایی برم و دعوامون شه تا نگم دوست دارم دستمو میپیچونه😢

خوب نرو والا شوهر من تو یه سال هیچ حرف بدی نزد جوری بود من میزدم ولی میگفت زشته زشته😂😂😂😂😂

واقعا بستگی به شانس ادم داره  ما شانس نداریم اوج خلاقم عشق تلگرامی بود  خیلی سال پیش اون زمان که این تلگرام تازه اومده بود

2706