2733
2734
عنوان

برق گرفتگی در بارداری

321 بازدید | 10 پست

بچه ها دیروز دستم رفت توی پریزی که برق داشت یه برق گرفتگی خفیف بود در حدی که نوک انگشتم رو تکون داد به نظرتون چیزی میشه؟کسی تا حالا تجربش کرده؟

بچه هم تکون میخوره مثل همیشه. حال خودمم خوبه

مثل ساحل آرام باش خواهی دید که دیگران مثل دریا بی قرارت می شوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین چندوقت پیش برقم گرفت اونم کجامو هم دستموهم ....مو😑🤣😂چون شلنگ اب بود کلاابه برقی شده بود بخاطراب گرمکن

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2728
منم همین چندوقت پیش برقم گرفت اونم کجامو هم دستموهم ....مو😑🤣😂چون شلنگ اب بود کلاابه برقی شده بود ...

خدا به خیر بگذرونه باید بیشتر مراقب باشیم😍

خدا به خیر بگذرونه باید بیشتر مراقب باشیم😍

اره واقعا☹الهی بچمون سالم بیادبغلمون😍🙏

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
اره واقعا☹الهی بچمون سالم بیادبغلمون😍🙏

عزیزم من سرچ کردم دکتر زنان نوشته اگه حالتون خوبه مشکلی نیست.مثلا دل درد یا خونریزی خاصی ندارین

عزیزم من سرچ کردم دکتر زنان نوشته اگه حالتون خوبه مشکلی نیست.مثلا دل درد یا خونریزی خاصی ندارین

الحمدلله شکر 🙏❤

2738