2733
2734
عنوان

مامانایی ک نوزاد یکماهه و دو ماهه دارن بیایین دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 125 پست
سلام ب همه  هر کی خواست اینجا باشه اعلام حضور کنه  من لیلی 27سالمه  بچ ...

الهی قطره استامینوفن بهش دادی؟

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای  واکسن دوماهگی .روز اول هر ۴ ساعت روز دوم هر ۶ ساعت و روز سوم هر ۸ ساعت باید بهش قطره استامینوفن بدی ....وزن بچه هر چقدره دوبرابر وزنش باید بدی ...روز اول رو پاک حوله سرد بزار و از فردا حوله گرم .. دوسه روز رو زخم پاش آب نزن .مث ۲ روز نشستمش و با دستمال مرطوب پاک کردم .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
سلام . من ۲۶ سالمه  ی دختر دارم ۷۸ روزشه .یعنی دوماه و ۱۸ روز

سلام عزیزم 

واکسن ش رو زدی خیلی سخت بود بعدش 

تب و درد بچه چ طور بود 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
وای مگه نخریدی قطره رو  اونجا بهت میگن

میدونم چهار ساعتی باید بدم 

فکر کردم از ساعت دو شروع کنم 

آخه باباش نیست بره بخره 

2738

قطره هم پاراکید توتفرنگی بگیر ....که بالا نیاره و خوب بخوره حتماااااااا قطرشو بدیاااااا تب نکنه تفلک .

هر ی ساعت یا نیم ساعت ی بارم تب سنج بزار و تبشو چک کن .یا ۳۶ یا ۳۷ باید باشه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
نه هنوز ک نخریدم  کی بدم بهش

عزیزم باید بهش بدی مگه کسی که واکسن رو زد نگفت بهتون؟

باید دوبرابر وزن بچت بدی یعنی اگه پنج کیلوعه ده قطره استامینوفن بدی

ممکنه تب کنه بخر داشته باش که اگه تب کرد سریع بهش بدی

البته من قبل اینکه واکسن رو برنم همیشه به پسرم میدادم که درد نکشه 

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
سلام عزیزم  واکسن ش رو زدی خیلی سخت بود بعدش  تب و درد بچه چ طور بود

تا عصر روز اول که اصلا درد نداشت مثل قبل بود .ساعت ۵ عصر چناااان جیغی زد تا نیم ساعت بعدش دیگه سرش گرم شیر خوردن شد .مدام تبشو چک میکردم .

اگه تبش بالا بود پاشویه نکنیااا ....فقط دستتو یکم با اب ورم خنک کن بکش رو شکمش 

میدونم چهار ساعتی باید بدم  فکر کردم از ساعت دو شروع کنم  آخه باباش نیست بره بخره&nbs ...

عزیزم زود تهیه ش کن تب خیلی خطرناکه واینکه طفلکی بچه درد می‌کشه واذیت میشه

قطره هم پاراکید توتفرنگی بگیر ....که بالا نیاره و خوب بخوره حتماااااااا قطرشو بدیاااااا تب نکنه تفلک ...

پاراکید خیلی تفاوت داره با استامینوفن؟؟ 

قبلا پاراکید دادم بهش 

پاراکید خیلی تفاوت داره با استامینوفن؟؟  قبلا پاراکید دادم بهش

ن مزه اش بهتره و غلیظه بچه بالا نمیاره بهتره .اگه پاراکید داری همونو بده دوبرابر وزنش

2706