2410
2553
عنوان

مامانا قربون دستتون یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 31 پست
پسر من گهواره هم جوابگوش نبود....سعی کن زیاد تو گهواره نذاریش

بچه من شیر نمیخوره

باید بخوایه

بعد بلندش کنم تو خواب و بیداری شیرش بدم

برا همین مجبورم اونجوری بخوابونمش

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم الان بهت بگم رو پا نخوابونش و بهش عادتش نده که بعد یه روز میشینی به خودت فحش میدیی مت دخترم دو سالشه میمیرم تا این خوابه رو پام بعضی وقتها اینقد تکونش میدم که آ خرش میبینم پام داغ شده داره میسوزه شبها بیدار میشه آ ب میخواد یکساعت باید بذارم رو پام تا بخوابه میبینم خودم همین طوریی غش کردم گردنم سیخ بچه رو پام خوابش برده از ما گفتن بود 

2714

آخه تو گهواره نذاریم

رو پا نذاریم

پ چکار کنیم😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
عزیزم الان بهت بگم رو پا نخوابونش و بهش عادتش نده که بعد یه روز میشینی به خودت فحش میدیی مت دخترم دو ...

غیر از روی پا و ننو هم راه دیگه هست بتونم خوابش کنم؟

دقیقا مثله خواهرشوهر من الان پسرش ۲ سالشه روی پاهاش میخوابه

دیشب اتفاقا امتحان کردم روپاهام‌شیرش میدادم همینکه میذاشتمش پایین بیدارمیشد گریه میکرد

خوابیده شیرش بده خو

2706