2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی که دیوار میفروشن پس چطوریه

برادری خواهری کسیو نداری بش بفروشی جز خانواده خودت به هیچکس نمیشه اعتماد کنی. بعدم قبل اینکه به خدا واگذار کنی توضیح میدادی بد نبود 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
کسایی که الکی فقط ندونسته قضاوت میکنن و هر چی میخوان میگن واگذار میکنم به خدا اول بپرسید بدونید بعد ...

عزیزم وقتی پولی دستتون نبود نباید ثبت نام میکردین رو حرف این و اونم نمیشه حساب باز کرد که شب میخوابن صبح پا میشن نطرشون عوض میشه باید پول رو تو حسابتون داشتین بعد😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2731
عزیزم وقتی پولی دستتون نبود نباید ثبت نام میکردین رو حرف این و اونم نمیشه حساب باز کرد که شب میخوابن ...

اره تجربه شد تا حالا هیچوقت ثبتنام نکرده بودیم

تو این مسائل بی تجربه بودیم دوتامونم

مجردیم ازذواج هم نکردیم و اگرنه طلا و.. میفروختم جور میکردیم.

دیروز خیلی خوشحال بودم

به غریبه نمی‌تونی بفروشی. مگه تو فامیل بفروشی عزیزم. تا یه سال قابل فروختن نیست. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2738

نمیشه معامله کرد ماشینای قرعه کشی رو.

وگرنه من همین الان میخریدم

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2706