2737
2734
عنوان

شوهرم ب کارهای خونه گیر میده....😭

353 بازدید | 12 پست

دیروز رفتم خونه ی بابام،بعدش اومدم،میگه چرا میوه مونده تو یخچال خرابرشده؟گفتم دو روزه خونه نبودیم .میگه چرا آشغال رو با آبش می ریزی ک بعدش آبش در بیاد تو سطل آشغال؟میگه چرا قسمت ماشین لباسشویی ک تایید می ریزن بو میده؟میگه چرا لباس های من رو اول نشستی؟ب خدا کلافم کرده...اه...مثل زن ها.همش گیر میده...😪😪😪😪😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب‌ راست‌ میگه‌ دیگه‌.  شما‌ زنی‌‌ اگه‌ شغلت‌ فقط‌ خانه‌ داریه‌ اهمیت‌ بده‌ شوهرت‌ از‌ سر‌کار‌ خسته‌ بیاد‌ ببینه‌ یخچال‌ بوی‌ گند‌ گرفته‌ ناراحت‌ میشه‌ خو

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2738
بگو عزیزم کار خونه وظیفه زن نیست  ناراحتی خودت انجام بده یا خدمتکار بگیر

وظیفه‌ زن. چیه

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
وظیفه زن فقط تمکین جنسیه‌. حتی می‌تونه به بچه اش شیر نده. حتی یک استکان هم لازم نیست از جلوی خودش بر ...

غیر‌ قابل‌ قبوله‌.  درسته‌ وظیفه‌ نیست‌ ولی‌ عقل‌ کجا‌ رفته‌. من‌ خودم‌ شاغلم‌  ولی‌ خونم‌ هم‌ مرتبه‌ ‌  گردشمم‌ سرجاش‌.  فقط‌ هفته‌ ای‌ یه‌ بار‌ فست‌ فود‌ میپزم‌ که‌ سختم‌ نشه

غیر‌ قابل‌ قبوله‌.  درسته‌ وظیفه‌ نیست‌ ولی‌ عقل‌ کجا‌ رفته‌. من‌ خودم‌ شاغلم‌  ولی‌ خونم‌ ...

متاسفانه هر چیزی که به نفع خانوماست تو جامعه ما غیر قابل قبوله. حتی قانونمونم همینه. قانون ما اگر بر اساس اسلامه که باید مهریه عندالمطالبه باشه و زن نفقه و اجرت المثل درست بگیره نه اینی که قانون تعیین کرده. ضمنا باید کار نکردن زن در خانه هم قابل قبول باشه بر همین اساس اسلام. اماااااااااا عرف جامعه ما غیر قابل قبول میدونه اینو. اگر هم که بر اساس قوانین غربی باشه که قانونشون تصنیف هست بازم باید تمام اموال و وظایف و حقوق زن و مرد بعد از ازدواج نصف بشه که باااازم تو عرف جامعه ما قابل قبول نیست مثالش هم همین کار کردن و بزرگ کردن بچه و حق طلاق و... و همچنین قانون هم قبولش نداره به صورت پیش فرض و باید در شروط ضمن عقد قید شده باشه

پس اینکه زنان در این مملکت مورد ظلم قرار میگیرن بخش عمده ایش هم بخاطر اینه که حتی زنان هم به زنان رحم نمیکنن و موارد مثبت رو غیر قابل قبول میدونن و خارج از عرف میدونن بعد داد مظلومیت سر میدن.