2737
2734
عنوان

کیسه زرده تو هفته ششم

4341 بازدید | 19 پست

سلام بچها من سونو واژینال دکترم انجام داد گفت شش هفته و دو روزی جنین نیست ولی ساک رشد کرده و کیسه زرده تشکیل شده اخه من مشکوک به بارداری پوچ هستم دکترم میگه یا بارداریت پوچه یا لقاحت دیر بوده حالا دیروز کیسه زرد رو دید انگار امیدوار شده هفته دیکه شنبه گفت برو سونو اون موقع یعنی نشون میده کسی بوده مثل من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره بابا زود رفتی سونو ایشالله تاهفته دیگه جنین خودشو نشون میده و بارداریت پوچ نیست

میترسم هفته دیکه برم بازم نبینه بگه صبر کن الان یه ماهه درگیرم اخه تاریخ اخرین پریودیم ۱۵ فروردینه ولی من تنبلی تخمدان داشتم ناخاسته باردار شدم فک میکنم لقاحم دیر بوده ولی یه ماهه هر هفته میرم سونو میگه مشکوکی به پوچ 

2738
میترسم هفته دیکه برم بازم نبینه بگه صبر کن الان یه ماهه درگیرم اخه تاریخ اخرین پریودیم ۱۵ فروردینه و ...

نگران نباش شما خیلی زود رفتی چون پریودتت نامنظم بوده صبر کن به نظرم ۸هفته به بعد برو 

تیکر تولدپسرم
بچه ها من دیروز فهمیدم باردارم امروز کمرم درد میکنه خطرناکه؟

طبیعیه منم سر دخترم درد داشتم زیر دلم درد میکرد کارسنگین نکن نزدیکی نداشته باش به این سه ماه میکن سه ماه طلایی

طبیعیه منم سر دخترم درد داشتم زیر دلم درد میکرد کارسنگین نکن نزدیکی نداشته باش به این سه ماه میکن سه ...

خدارو شکر.باشه مرسی گفتی😘ایشالله هفته دیگه با خبر این بیایی که قلب کنجدت میزنه

2706