2733
2734
عنوان

بنظرتون کدوم؟

198 بازدید | 25 پست

کلیپ فرمالیته+مراسم شیرینی خوران،بالباس عروس رنگیمیکاپ و شنیون،(که میتونم باهاش کلیپ داشته باشم)با لباس سفیدم که شبه نمیتونم کلیپ داشته باشم فقط چنتا عکس

یا

فرمالیته لباس رنگیمو تو فرمالیته بپوشم،با مراسمی که شب میخاییم بگیریم به علاوه کلیپ با لباس عروسو داماد

کدومش خوبه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گیج شدم🥴🥴🥴

😄

ببین ما دو تامراسم عروسی داریم یکی ظهر یکی شبش،ظهر لباسم رنگیه،شب سفید،ارایش و شنیونم تو هرکدوم فرق داره،کلیپ فرمالیته هم قراره درست کنیم،میگم بنڟرتون مراسم ظهرو حذف کنیم،لباس ارایش شنیونشو بیاریم تو فرمالیته؟یا 

مراسم ظهر وشبو باهم داشته باشیم که ظهر میتونیم فیلم و عکس بگیریم،شبو شاید چنتا عکس ک دوسدارم کلیپم باشه

بنڟرتون چیکارکنم دو دلم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
چی به چی شد گیج شدم

دو باره برا دوستمون گفتم لطفا بخون

منم

دوباره برا دوستمون گفتم لطفا بخون

خدایی خودت یه دور بخون 

دوباره برا دوستمون گفتم لطفا بخون

2706