2737
2734
عنوان

تغییر اسم

347 بازدید | 24 پست

سلام کیا اسمشون رو تغییر دادن و بعدش دچار استرس و نگرانی شدن؟چون اسم خودشون اسم مادربزرگشون بوده و پدرش راضی نیس هرچند که ازشون قبلش اجازه گرفته شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اجازه دادن چرا استرس؟ 

پدرش یکم لجبازه قبلش گفته ها بابا میخوام عوض کنم فلان بذارم گفته بزار من ولی صدا نمیکنم اونم با خنده گفته ها الان که عوض کرده به مامانشم میگه صدا نکن😂

2731
من دوس دارم اسمم رو عوض کنم ولی روم نمیشه بهوهمه اعلام کنم😁

چیه اسمت عزیزم؟

دوستم تازه2روزه عوض کرده واقعا بعضیا فرهنگ ندارن به اون یکی دوستمون گفته اونم گفته جای اسم عوض کردن بچه میاوردی😐با اون دعواش شده، یکی از این طرف میگه صغری قشنگ بود دیگه آیسا چرا گذاشته آیسان میذاش😐،باباش حالا فعلا انگار کوتاه اومده خداروشکر

چیه اسمت عزیزم؟ دوستم تازه2روزه عوض کرده واقعا بعضیا فرهنگ ندارن به اون یکی دوستمون گفته اونم گفته ...

اسمم‌مذهبیه 

ولی خیلی بد تلفظ میکنن دوس ندارم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
فاطیما؟ اهل کجایین؟ ما ترکا هم بعضی اسامی رو بد تلفظ میکنیم

فاطمه. اره با ترک ها معاشرت دارم اسمم رو فاطیمَ صدا میکنن . بعضی هام میگن فاطی😐

2738
فاطمه. اره با ترک ها معاشرت دارم اسمم رو فاطیمَ صدا میکنن . بعضی هام میگن فاطی😐

عزیزم آره اونطوری که گفتی تلفظ میکنیم حالا بعضیا هم میگنfatma (آخرش فتحه هس )😐البته قدیمیا رو 

اسم فاطمه عوض کردنش فک نکنم بشه چون ثبت احوال واسه اسامی مذهبی اصلی سختگیره ولی بازم پیگیر شو فک کنم دنگ و فنگش زیاده 

💝سلام💝 چرا میخوای بخاطر تلفظ بقیه اسمتو عوض کنی؟ نام 💚خانم فاطمه الزهرا💚 فاطمه به این قشنگی

قشنگه چون انتخاب مادرمه و دوسش دارم 

ولی خب فاطی هم صدام‌میکنن دوس ندارم

2706