2733
2734
عنوان

ویار شیرینی😑

3878 بازدید | 31 پست

خانوما من شدیدا ویار شیرینی بخصوص شیرینی و نون خامه ای دارم 

خودم طبع بدنم سرده جوش نمیزنم

ولی میترسم رو بچه اثربذاره یادیابت بارداری بگیرم

هرکاریم میکنم ازسرم نمی افته بنظرتون ضررداره؟

چیکارکنم ازذهنم بره 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دیابت می گیری و الکی چاق میشی 

نخور

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
2728
شیرینی خامه ای که بده نخور اما ویار شیرینی منم سر دوتا دخترم داشتم میخوردممم هیجی نشد دیابت نگرفتم

آهاپس خداروشکر 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
شیرینی خامه ای که بده نخور اما ویار شیرینی منم سر دوتا دخترم داشتم میخوردممم هیجی نشد دیابت نگرفتم

ببخشید سر دخترتون شیرینی زیاد خوردید وقتی به دنیا اومد مشکلی نداشت؟ مثلا بیش فعالی یا چیز دیگه ای؟

2738
منم خیلی چیزای شیرین خوردم از اول تا حالا..عذاب وجدان دارم

منم میترسم روش تاثیربذاره

منکه میخوردم  قندمم پایین بود لب مرز نبود اگه لبه مرزه رعایت کن بچت پسرع؟

ویار شیرینی بچه پسر میشه؟😐

اگر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد،خواهان کسی باش ک خواهان تو باشد❤
منکه میخوردم  قندمم پایین بود لب مرز نبود اگه لبه مرزه رعایت کن بچت پسرع؟

اره پسره 

نه قندم معمولیه ولی میترسم رو بچه تاثیربذاره

ببخشید سر دخترتون شیرینی زیاد خوردید وقتی به دنیا اومد مشکلی نداشت؟ مثلا بیش فعالی یا چیز دیگه ای؟

نه بابا. االبته خیلی خیلی زیاد نه ها مثلا بیسکویت و کیک و کلوجه دلم میخاست

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

از کی شروع شده ویارت؟

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
 ویار شیرینی بچه پسر میشه؟😐

برا من که پسره نمیدونم ربطی داره یا ن ولی فک نکنم چون هرکس متناسب باهورمون وطبع بدن خودش ویار داره من طبعم سرده

2706