2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره شاغلم چه اوضاعی کرونا؟خب بالخره باید سرکار رفت باید واجب هست جز کارهای غیرضروری مثل باشگاه و کافه و..نیست که ادم بگه اشکال نداره نمیرم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
نو شوهرم مخالفه کار کردن زنه میگه من کار میکنم ت بخور دیگه چی میخای

من کار میکنم‌تو بخور!؟

مگه کار فقط برای خوردنه!

برای استقلال مادی

برای به بطالت نگذروندن ساعت ها و روزها

برای مفید و مثبت بودن

برای استفاده کردن از استعدادهایی که خدا بهمون تو زمینه های مختلف میده

و هزار تا دلیل دیگه...

من کار میکنم‌تو بخور!؟ مگه کار فقط برای خوردنه! برای استقلال مادی برای به بطالت نگذروندن ساعت ها ...

بخور از همه لحاظه ن فقد خوراکی...ترجیح میدم ت خونم مثل ملکه باشم ن ت این ور اون ور دهن ب دهن ی عده احمق شم

بخور از همه لحاظه ن فقد خوراکی...ترجیح میدم ت خونم مثل ملکه باشم ن ت این ور اون ور دهن ب دهن ی عده ا ...

خب همه که احمق نیستن 

محیط های کار خوب هم هست و هر کی یه نظر و سلیقه ای داره، نظر همه هم محترم. 

ملکه بودن خوبه اما صرفا لازمه ش خانه دار بودن نیست شاغل ها هم می تونن ملکه باشن. ملکه بودن به نظرم به طرز فکر و حرف زدن و نوع رفتاره، هر کسی اعم از شاغل یا خانه دار بودن می تونه ملکه ی همسرش باشه.‌

خب همه که احمق نیستن  محیط های کار خوب هم هست و هر کی یه نظر و سلیقه ای داره، نظر همه هم محترم ...

اره خب اما ترجیح میدم ت خونه راحت باشم....البته شغلای اداری ک عالین یا دکتر پرستار کارمند بانک معلم...من منظورم این شغلای ابکیه مثل منشیو فروشنده اینا