2703
2553
عنوان

مهمون ناخوانده کمک کمک

508 بازدید | 33 پست

سلام خانوما من برای ظهر مهمون دارم جاریم زنگ زد گفت با بجه هاش میاد من خیلی تعجب کردم اخه توی این ۱۲ ۱۳ سال ک ازدواج کردم اولین باره زنگ زده خودش کفته میایم. یعنی چیکار داره🤔

حالا من خیلی استقبال کردم ولی الان یه مشکلی هست

خونمون بشدت بهم ریخته س. ظرف نشسته دارم. سرویس ها خیلی تمیز نیستن

الان چکار کنم ناهار چی درست گنم. اول خونه رو جم کنم یا غذا بپزم

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

اول گوشی رو بذار کنار

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای اومدن اینجا برو غذا بپز تا اون اماده میشه خونه رو جمع کن 😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2720
2714

وقت داری.جوهرنمک بریز تو سرویس و برو ظرفات رو بشور و خونه رو جارو بکش.بعد سرویس رو بشور و بعدم یه گردگیری سریع. ناهار هم زرشک پلو با مرغ درست کن. آخرسرم یه دوش سریع بگیر

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

یه مرغ بزار یا یه خورشت بعد برو به تمیز کاریت برس 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

اول غذا بذار 

اگه میتونی چندتا تیکه مرغ در بیار که زرشک پلو بدی بعد که مرغ داره میپزه برو سرویس بشور چون تا بوی ضد عفونی کننده بره طول میکشه 

بعد اتاق جمع کن بعد ظرف

من اینجور مواقع تا مرغ میذارم تو ماکروفر که یخش باز بشه میرم ظرف میسوزم 

بعد پیاز خورد میکنم میریزم تو قابلمه و مرغ میذارم روش درشم میذارم میرم سرویس تمیز میکنم بعد خونه جمع میکنم بعد میام به مرغم رب میزنم حالا خودم میرم حموم تمیز باشم

2706