2737
2734

خانواده خودم اگه بخان کاری بکنن ازم اجازه میگیرن اما خانواده شوهرم جاری و مادر شوهر و خواهر شوهرم بدون اجازه لباس میپوشونن شیر میدن اجازه هر کاری رو ب خودشون میدن بدون اجازه از من اما من برعکس اونام بخدا خسته شدم از دستشون چکار کنم ؟

حساس نباش 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه با هم زندگی میکنید؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

خ راحت اجازه نده مگه مادرشه 

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738

یعنی چی 😳😳😳 اصلا نمی‌فهمم به بچه شیر بدن لباس عوض کنن بی اجازه؟ اصلا نمیتونم درک کنم فازشونو 

من مامانم با وجود اینکه من هیییچ تجربه ای ندارم از یک روزگیش برای اینکه اعتماد به نفسم رو نگیره ازم نظر می‌پرسید به نظرت لباسشو عوض کنم؟ پتو روی بچه بندازم؟ سردش نیست ؟ گرمش نیست؟ اینجوری بهم میفهموند چه جوری باید نگهش دارم‌‌

نمیتونم بفهمم چرا این کار رو باهات میکنن اون اوایل ازشون کمک خواستی؟

2706