2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون کار خوبی کردم؟

123 بازدید | 17 پست

یه پسره از همکارا به یه بهونه شمارمو گرف بعد دم به دقیقه پیام میداد بحثو باز کنه باهام منم محلش ندادم دیگ پیام نداد...یع وقتایی هم پیام میداد حذف میکرد....

تا اینکه بعد چن سال شمارمو عوض کردم باز خط جدیدمو سیو کرد یه وقتایی جواب استوری میداد منم محلش نمیدادم ...زد شمارمو حذف کرد ..

از وات هم خارج شد...

بعد چن ماهددوباره سیو کرد ..یه سوال کرد من جوابش دادم..فوری بعد اون استوری عاشقونه گذاشت که خیلی دوستت دارم ولی خودت بی خبری ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از ادمای بلاتکلیف خوشم نمیاد😐

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
وا،،،،ولی بنظرم دل تو باهاش نیست درسته؟؟

اره...دوباره هی استوری میزاش ببینه جوابش میدم یا نه ..منم زدم شمارمشو حذف کردم..

چون نمیخواستم الاف من باشه بعد دلش بشکنه

شاید دوستت داره فعلا محلش نده تا اینکه مزمئن بشی و ببین خودت دوستش داری یانه

از رفتارش حس میکنم دوسم داره 

حتی اولین نفرم استوریمو سین میکرد جواب میداد

ولی من حذفش کردم که بدونه خوشم نمیاد ازش

2738
نه بابا اگه دوست داشتنش خیلی زیاد بود بهت می گفت . دلیلی نداره نگه محلش نذار 

چن بار تلاش میکرد باهام اشنا بشع ولی من خیلی سرد بودم باهاش

الانم حتما میخواد بفهمه دلم باهاشه یا نه

از رفتارش حس میکنم دوسم داره  حتی اولین نفرم استوریمو سین میکرد جواب میداد ولی من حذفش کردم ک ...

آفرین این اگه اینکارارو بکنی بیشتر به دلش میشینی مطمئن باش پسرا همینجورن وقتی بهشون بی محلی کنی بیشتر عاشقت میشن ولی بازم میگم مطمئن شو اول 

چن بار تلاش میکرد باهام اشنا بشع ولی من خیلی سرد بودم باهاش الانم حتما میخواد بفهمه دلم باهاشه یا ن ...

ببین اگه قصدش اشنا شدنه خیلی راحت می گفت اگه قصد ازدواج دارین یه مدت اشنا بشیم . این نظر منه خود دانی 

اره منم... شمارشو حذف کردم کار درستی کردم بنظرتون؟

به نظرم بی محلی کن خودتو راغب نشون نده معمولی باش نه اینکه پسش بزن و تند باشی نه ولی معمولی باش پستی استوری گذاشت سریع ج نده 

آفرین این اگه اینکارارو بکنی بیشتر به دلش میشینی مطمئن باش پسرا همینجورن وقتی بهشون بی محلی کنی بیشت ...

۹۰درصد مطمعنم دوسم داره

ولی دل من اصلا باهاش نیس

واسه همین حذف کردم شمارش که بعدن تو بلاتکلیفی نمونم که دلش بشکنه و...

کار درستی کردم؟

ببین اگه قصدش اشنا شدنه خیلی راحت می گفت اگه قصد ازدواج دارین یه مدت اشنا بشیم . این نظر منه خود دان ...

نه من بدم میاد ازش

تکلیفش مشخص کردم که بدونخ

کار درستی کردم

2706