2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینجا 400 تا مهمون دعوته

عزیزم نرووووو ب جهنم ک ناراحت بشن خدای نکرده کرونا بگیری میان ازت مراقبت میکنن؟ 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
خواهرشوهرم گفت چندروز پیش یکی از دوستاش جشن عقد پسرخالش بوده همه ی مهمونا کرونا گرفتن

😶کاش یکی میرف ب اون افرادی ک میگیرن میگف 

البته تو باغ عروسی هاشون اگر من برم ی کیلومتر دوراز بقیه میشینم 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2731
اره

امکان نداره 

مطمئنی؟ اخه میگفتن دوباره خراب شده وضعش

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
قبل محرم میخوان همشون برن😂😂😂😑 منم بدبختی اولی رو ک رفتم تا تهش باید برم

اووووف چی میشه منم رگباری عروسی دعوت شم😂😂

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
امکان نداره  مطمئنی؟ اخه میگفتن دوباره خراب شده وضعش

مسافرا اومدن خراب کردن😐

وقتی یادم میوفته کیا تو زندگیم برام مهم بودن ، سرم میگیرم بالا تُف میکنم تو اسمون تا برگرده تو صورتم :/
2738
مرداد خوبه بازمدوماه وقت داری ماهم ۲۰مرداد داریم من که می رم ولی ۲۵ این ماه داریم دوس ندارم برم

😑تبعیض بین عروسی ها😂

نمیدونم چکا کنم واقعا نرم ی مشکل برم صدمشکل

عزیزم نرووووو ب جهنم ک ناراحت بشن خدای نکرده کرونا بگیری میان ازت مراقبت میکنن؟ 

اره خدایی منم همینو میگم. ولی کلا شوهر و مادرشوهرم خیلی داغونن بزور باید ادم باهاشون مبارزه کنه

منم😂😂😂😂

ول کن بابا.تالاره.بچم هم بره عروسی تحت تاثیر بچه ها قرار میگیره میخواد  ورجه وورجه کنه.۴۰۰ نفر هم مهمون دارن.بچم چیزیش بشه همون فامیل نزدیکم میاد بگه خرت به چند من؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

خواهر شوهرمنم تواین وضع رفته شمال اگ بیان خونه من چی بگم بهشون بگم نیاین؟ 

منظورم ینی اگ از مسافرت برگشتن خاست مثلا بیان خونه ما

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
اووووف چی میشه منم رگباری عروسی دعوت شم😂😂

😂😂😂حیف کرونا زد تو بال و پرمون 

عروسی دختر خاله ام برج ۵ونمیرم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706