2726
عنوان

سوال دارم

89 بازدید | 6 پست

کسی اینجا هست که کف خونه اش سرامیک چسبانده باشه ؟ منظورم با سیمان ماسه نیست ..بلکه با چسب مخصوص

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
بله عزیزم ما با چسب چسبوندیم

خوبه ؟

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه ؟

بله عزیزم

ما سال ۹۷ تیرماه چسبوندیم

خیلی هم راضی هستیم خداروشکر

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2728

والا ما کف سرامیک خیلی زشت و قدیمی هست الان رفتم پارکت پرسیدم خیلی گرون شده حالا میخوام سرامیک بچسبانم

خوبه ؟

البته ما اوستایی که اومد برامون این کار رو انجام داد بسیاربسیار حرفه ای بود و چسب مخصوصی رو خودش پیشنهاد داد

گفت چسبهای معمولی بازار جالب نیستن

بعد چند سال وا میدن

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
والا ما کف سرامیک خیلی زشت و قدیمی هست الان رفتم پارکت پرسیدم خیلی گرون شده حالا میخوام سرامیک بچسبا ...

مال ماهم سرامیک بود

پارکت مامانم دوست نداشت

گفت دلم سرامیک رنگ خیلی خیلی روشن آینه ای میخواد که خونم برق بزنه و بزرگتر نشون بده

برا همین سرامیک چسبوندیم