2737
2734

واقعا برام سواله 

چند تاشون که اولش اوضاع مالیشون داغون بود

بعد از یک سال خونه خریدن هم کل وسایل خونه را عوض کردن و شیک و گرون خریدن

مدام در حال عوض کردن دیزاین خونه و ماشین و لباسن

اونوقت ما یه وسیله بخوایم بخریم باید چندین ماه براش برنامه ریزی کنیم و نخوریم و نپوشیم تا اون وسیله را بخریم

خرید خونه هم که به رویاها سپردیم رفت😐

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!

تبلیغات فراواااان

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پول همیشه تو کارای عجیب بوده..

مث فوتبال که طرف دنبال توپ میدوه میلیاردی نجومی درمیاره

ولی یه کارگر معدن تو قعر زمین میره و پولش بخور و نمیره..

خدارو شکر ما ازین نجومیا نیستیم..

من خیلی ازین کارامیترسم..

حس میکنم همش شبهه داره..

البته سعی و تلاششونه

باز الان ی عده میان میگن  تهمت زدی..

خب این دیدگاه منه...

منم نمیدونم کلا ی بلاگر پیداکردی شوهرش عاشقش نباشه و همش خونشون گل و بلبل نباشه و پولدار نباشن معرفی ...

دقیقا🤣

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشود🌏

برای اینکه یه مشت خل میریزن پیجشون فالو میکنن . یه مشت خل تر هم تبلیغات با قیمت بالا میدن چون فالور دارن. اینجور آدما رو آنفالو کنین و پول الکی نریزین جیبشون

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706