2737
2734

ولی تو اون فرد رو دوست داشته باشی خیلی زیاد

و اگه اونا بگن باهاش ازدواج کنی پشیمون می سی و آدم مناسبی نیست 

شما چکار می کنید به حرف قلب گوش میدین یا مغز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بهرحال پنج سال بعد مجبور میشی به حرف عقلت گوش بدی

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2731

قطعا به حرف مغز گوش میدم بخاطر اینکه آدمای زیادی بودن تو شرایطی مثل شما ولی کار خودشون رو کردن و بعد هم نتیجه همونی شده که نباید میشده طلاق و قهر و جدایی . بخاطر اینکه عشق یه وقتایی آتشین و لالاست و وقتی که آدم به خواسته ش میرسه بعدن چشماش باز میشه که عه چه مشکلاتی هست و ای کاش به حرف فلانی ها گوش میدادم و بعدم سرد شدن و دنبال کیس دیگری گشتن و خراب شدن زندگی . پس بهتره 50 درصد عقل و منطق 50 درصد با قلب تصمیم بگیری چون وقتی همه میگن نه حتما دلیلی هست  وگرنه اون افراد صلاح و خیر شمارو میخوان و باید ببینی که دلیل اصلی نه گفتنه چیه که سالهای بعد پشیمون نشی که درستش میکردم و فلان افکارت رو بهم بریزی بخاطر تصمیم امروزت ولی همیشه سعی کن دنبال بهترین موقعیت باشی برای عاشقی هیچ وقت دیر نیست 

2738
دلیل مخالفت خانواده چیه ؟

سن کم بود،شغل نداشت،پدرش تو خواستگاریم گفت حمایت نمی کنه،خودش رفت سرکار باباش عصبی شد گفت نرو سر کار،درس نمی خوند،دو ترم مشروط شد 😌سر اینا دعوامون شد

گفت سرد شدم گفتم خداحافظ

سن کم بود،شغل نداشت،پدرش تو خواستگاریم گفت حمایت نمی کنه،خودش رفت سرکار باباش عصبی شد گفت نرو سر کار ...

عزیزم واقعا مشکلات بزرگیه بنظرم و زندگی اصلا شوخی بردار نیست کسی که خودش کار نداره و پدرش هم حمایت نمیکنه و خانواده ی خودتم مخالفن و تحصیل نداره قطعا منطقی هم برای کارهاش نداره و نمیتونه یه نفرو تو زندگی حمایت کنه چرا باید براش جنگید فردا خانوادتم دیگه حمایتت نمیکنن و تو میمونی با سن پایین یه عالمه مشکلااات و حسرت زندگی های بقیه آدما که ساده ترین چیزاروهم نداری بنظرم اگه الان کات کردید کار منطقی ای هست . نگران نباش عزیزم . 

عزیزم واقعا مشکلات بزرگیه بنظرم و زندگی اصلا شوخی بردار نیست کسی که خودش کار نداره و پدرش هم حمایت ن ...

اره جدا شدیم....

اون بجای تلاش و رفع مشکلات رفت دورشو پر دختر کرد جلو من....می خندیدن و...

خیلی ناراحت شدم

اره جدا شدیم.... اون بجای تلاش و رفع مشکلات رفت دورشو پر دختر کرد جلو من....می خندیدن و... خیلی نا ...

بجای تلاش کردن برای بدست آوردن شما رفته با دیگران این آدم حتی ارزش نداره بهش فکر کنی . اگر برات تلاش میکرد و شرایط رو تا حدودی محیا میکرد اون وقت ارزش داشت که بخاطرش جلوی خانوادت وایسی بگی این آدم میتئنه زندگی بسازه برای من و در آینده م با هرمشکلی بود درکنارش میساختی ولی با این شرایط حتی بهش فکرم نکن مطمئن باش روزی بهترین خواستگار برات پیش میاد فقط سعی نکن آدم بدی بشی تو مثل اون آدم رفتار نکن بخت خوب نصیبت میشه ایشالله عزیزم

بجای تلاش کردن برای بدست آوردن شما رفته با دیگران این آدم حتی ارزش نداره بهش فکر کنی . اگر برات تلاش ...

ممنونم🍀🌸

خیلی لطف کردید با من صحبت کردید...همش از دیدن کاراش شوکه و ناراحت میشم

[QUOTE=140168948]ممنونم🍀🌸 خیلی لطف کردید با من صحبت کردید...همش از دیدن کاراش شوکه و ناراحت میشم[/QUOTE

خواهش میکنم عزیزم .اصلا ناراحت نشو خوشحال باش که خدا دوست داره و لیاقتت بهترینه و ناراحت نباش و اصلا پیگیرش نباش . انگار که وجود نداره 

2706