2726
عنوان

جرا بی محلی رو دوست دارن؟😂

203 بازدید | 14 پست

من خودم به شخصه به یسریا احترام و مهربونی و محبت کردنی خیلی نادیده میگیرن و هوا برشون میداره

ولی همون وقت ک بی مخلی میکنم عاشق میشن😂 

سوتفاهم نشها .مهربومحبت مادریو نمیگم .

منظورم دوست و جنس مخالف و فک و فامیله 

دلیلش چیه که ادما دنبال کسایین که بهشون بی محلی میکنه😶🙄؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره واقعا کم محلی رو دوس دارن😐😑✋😂😂 البته همراه با احترام😉😂

اره دیگه بی مخلی ای که همراهش احترام باشه نه چیزای بد مثلا قهر و اینارو نمیگم در عین حالی ک بی محلی میکنی محترمانه هم برخورد کنی و دردسترسشون نباشی 

چون ذات مرد اینطوریه  دوست داره خودش نقش شکارچیو داشته باشه نه اینکه یکی دیگه شکارش کنه

حالا من فقط مردو نمیگم .خیلی از دخترا هستن خیلی از دوستا .یا همین خاتواده ی شوهرم.وقتی بی محلی میکنم عین پروانه میچرخن دور سر ادم 

منم اینجوریم

نمیدونم چرا ی مدت پسره خیلی آویزون بود و همش قربون صدقه و اینا میرفت منم ازش متنفر بودم ازش فراری بودم الان که مغرور شده و دیگه مثل قبل نی خیلی برام جذاب تررشده 

لحنم خیلی باهاش مهربون شده و بر عکس اون الان داره از من فاصله میگیره😂😂

این چ مرضیه؟  

بنظرمن آدما از ادم کم حرف و سنگین بیشتر خوششون میاد میگن آدم زیر زبونش شخصیتش مثل کادویی پیچیده شده اگه حرف بزنی همه متوجه شخصیتت میشن و کاری باهات خیلی ندارن اگه سکوت کنی هی تکونت می دن ببینن چی در درونت میگذره ...آدمی که از رو ادعاش بی محلی میکنه  بلعکس هیچکس دوسش نداره

2706