1735
1707
عنوان

شعر۷

140131 بازدید | 32678 پست

با نوای دلنشینت شاد میگردد جهان
تا ابد خواهم تورا با آن صدای دلنشین ...

"ساقی"

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...

ﺣﺎﻟﻤﺎﻥ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯽ ﺷود

ﻭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺯﯾﺒﺎﺗﺮ،

ﺑﻪ ﺷﺮﻃﯽ ﮐﻪ ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﻧﺮﻭﺩ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ

ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻫﻢ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ

🌸🍃

🌸͜͡♥️⃟ 🍃

به دیدارم بیا گاهی،بیا دلتنگ دیدارم

رخم زرد وپریشان وتبم تند است وبیمارم

بیا بنشین به بالینم،نزن حرفی ؛مخوان شعری

من این میخ نگاهت را به چشمانم بدهکارم...

#نازبانو

من همان بچه یتیمم که ز شوق شب عید                 بارها رخت نویش ،،تا شد و پوشیده نشد                       نازبانو             

؛•┈┈┈••✦•••🍂•••✦••┈┈┈•؛

و حیات آدمی...

آن هنگام آغاز می گردد که

"دوستت دارمی می شـنود

که دلـش می خـواهد...

#فاطمه‌صابری‌نیا ‌

؛•┈┈┈••✦•••✿•••✦••┈┈┈•؛

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

روی درخت ِ گردوی گس آن کلاغ ِ پیر

صد سال خانه کرد و ُ هزاران هزار بار

گردو از آن درخت بدزدید وُ خاک کرد

هر بار روی خاک

منقار ِ خویش را ِز کثافات پاک کرد

یک بار هم ندید

آن بلبل ِ جوان ِ غزلخوان ِ باغ را

یا دید وُ حس نکرد

آن روح ِ عاشقانهء دور از کلاغ را

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
1718

خنده می بینی ولی از گریه ی دل غافلی

بر خنده های تلخ من،بر گریه هایم عاملی

با دست مرا پس میزنی با پا به پیشم میکشی

دل را چه آسان می بری،بر دل شکستن طالبی

گویی بمان تا نشکنم،دل می فریبی ساده ام!

گویم شدم دردانه ای ، زهی خیال باطلی!!!

باری؛آزارم مده، بردار دست از دست دل

گیرد تو را آه منم ،دارد خدا هم ،،سائلی

#نازبانو

من همان بچه یتیمم که ز شوق شب عید                 بارها رخت نویش ،،تا شد و پوشیده نشد                       نازبانو             

@دلبررر    

سلامتی رفیقی که پیشمون نیست ولی توی قلبمونه !

به یادمون نیست ولی تو یادمونه !

بی خیالمونه ولی همیشه تو خیالمونه . . .

وقتی پروفایلما زدم متاهل چشماتونا حسابی باز کنید ببینید..کور که نیستید بگم کورید..مستحق هم نیستید بگم مستحقید..اینقدر بی شرف نباشید درخواست بدید..ای کاش شعور هم مدرک داشت تا بعضیا به هوای مدرکش هم که شده یادش میگرفتن😑😑کاری نکنید مثل آدامس زیر کفشم له تون کنم..مثل کلاغ تو سایت نچرخید قارقار کنید..فکرکردید سایت جا کفتر بازیه😑😡کاری نکنیدبه نی نی یار بگم بعضیاتونا با آی پی ببنده😑😡بعضیاتون که دل نیست لامصب..هتل ۱۰۰ ستاره اس..هرروز واسه یکی تنگ میشه.. مواظب باشید کار دستتون نده..کلا رگاتون بسته بشه😑کارتون از کارونسرا گذشته تازگیا مترو باز کردید😑😑بعضیاتون هم مثل گربه صفتها این سه ماه یاد گرفتید..باکاربری خانوم میایید میرید تو خصوصی خانما😑یکی دوتا هم نیستیدخیرسر امواتتون..روز به روز به تعدادتون اضافه میشه..محض یادآوریتون این جمله رو براتون تکرار میکنم ماه پشت ابر نمیمونه😑یعنی چه مردید😑😑درضمن اینقدر بعضیا پرو شدن میرن تو تاپیکا آبرو کاربر خانوم بدبخت که درخواستشا قبول نکرده😑میبرید😑چشم دشمنامون(ترامپ و بقیه)کور..این قلم دیگه نور علی نوره😑فقط مواظب باشید جلو چشمم رژه نرید😑از کنار رد شید چشمم بهتون نخوره😑مگرنه سریع میدمتون به دستان مبارک نی نی یار که ملکوتی شید😑از من گفتن بود😑کاری نکنید تو سایت جنگ جهانیه سوم برعلیه تون راه بندازم😑✋درضمن کسایی که امضامو میخونن هرگونه توهین کنن یا تاپیک بزنن یا هرکاری دیگه..توهیناشون لایق خودشونه😑👈دیدید بعضیا به لایک حساسیت دارن..تا لایک میبینن آلرژی فصلی پیدا میکنن🤣بعضیا که دیگه افتضاحه بدجور کهیر میزنن🤣لایک کار شاقی نمیکنه که..خودتونا واسش میکشید😛نکشید بابا نکشید😛یکم ریلکس باشید ریلکس..لایک لایکه🤣😛مواظب باشیدشصت پاتون واسه یه لایک ناقابل نره تو چشمای مبارکتون🤣بعضیا رو ولشون کنیدبرا همین لایک یه جنگ ایران_عراقی راه میندازن بیا و ببین😛🤣کلا لایک میبینن اگزما کل پوست بدنشونا فرا میگیره🤣
1760

زلیخایم منم رسواترین بانوی عالم

سیه رویم،سیه عشقی درون سینه دارم

منم آن شوم دلداده که میبازد در این بازی

گریبان میدرد عشقم ،شده  آیات این کارم

#نازبانو

❤ قسم به اسم قشنگت که اوج احساس است                    که چشمهای تو مثل دو قطعه الماس است

❤خدا چه حوصله ای داشت وقت خلقت تو

چه کرد با دل من آن که خالق یاس است

❤پر است جام وجودت ز عشوه ای《 ساقی》

خدای خالق ما منتهای احساس است

؛•┈┈┈••✦•••🍂•••✦••┈┈┈•؛

چه صادقانه برایت غزل سرودم و تو

چه بی ملاحظه گفتی : چقدر بیکاری...!

#حسین_زحمتکش

؛•┈┈┈••✦•••✿•••✦••┈┈┈•؛

@بانو_ملکه   🤣🤣😆😆👊👊👊

نـه فـقـط از تـو اگـر دل بـکنـم می میرم

سایـه ات نـیـز بـیـفـتـد به تنـم می میرم

بین جـان من و پیراهن من فرقی نیـست

هـر یکی را کـه بـرایـت بـکـنـم می میرم

بـرق چـشمـان تـو از دور مـرا می گـیـرد

مـن اگـر دسـت بـه زلفـت بزنم می میرم

بـازی مـاهی و گـربـه است نظر بـازی مـا

مثل یک تنگ شبی می شکنم می میرم

روح ِ برخاسته از من ته ِ این کوچه بایست

بیش از ایـن دور شوی از بـدنـم می میرم !

وقتی پروفایلما زدم متاهل چشماتونا حسابی باز کنید ببینید..کور که نیستید بگم کورید..مستحق هم نیستید بگم مستحقید..اینقدر بی شرف نباشید درخواست بدید..ای کاش شعور هم مدرک داشت تا بعضیا به هوای مدرکش هم که شده یادش میگرفتن😑😑کاری نکنید مثل آدامس زیر کفشم له تون کنم..مثل کلاغ تو سایت نچرخید قارقار کنید..فکرکردید سایت جا کفتر بازیه😑😡کاری نکنیدبه نی نی یار بگم بعضیاتونا با آی پی ببنده😑😡بعضیاتون که دل نیست لامصب..هتل ۱۰۰ ستاره اس..هرروز واسه یکی تنگ میشه.. مواظب باشید کار دستتون نده..کلا رگاتون بسته بشه😑کارتون از کارونسرا گذشته تازگیا مترو باز کردید😑😑بعضیاتون هم مثل گربه صفتها این سه ماه یاد گرفتید..باکاربری خانوم میایید میرید تو خصوصی خانما😑یکی دوتا هم نیستیدخیرسر امواتتون..روز به روز به تعدادتون اضافه میشه..محض یادآوریتون این جمله رو براتون تکرار میکنم ماه پشت ابر نمیمونه😑یعنی چه مردید😑😑درضمن اینقدر بعضیا پرو شدن میرن تو تاپیکا آبرو کاربر خانوم بدبخت که درخواستشا قبول نکرده😑میبرید😑چشم دشمنامون(ترامپ و بقیه)کور..این قلم دیگه نور علی نوره😑فقط مواظب باشید جلو چشمم رژه نرید😑از کنار رد شید چشمم بهتون نخوره😑مگرنه سریع میدمتون به دستان مبارک نی نی یار که ملکوتی شید😑از من گفتن بود😑کاری نکنید تو سایت جنگ جهانیه سوم برعلیه تون راه بندازم😑✋درضمن کسایی که امضامو میخونن هرگونه توهین کنن یا تاپیک بزنن یا هرکاری دیگه..توهیناشون لایق خودشونه😑👈دیدید بعضیا به لایک حساسیت دارن..تا لایک میبینن آلرژی فصلی پیدا میکنن🤣بعضیا که دیگه افتضاحه بدجور کهیر میزنن🤣لایک کار شاقی نمیکنه که..خودتونا واسش میکشید😛نکشید بابا نکشید😛یکم ریلکس باشید ریلکس..لایک لایکه🤣😛مواظب باشیدشصت پاتون واسه یه لایک ناقابل نره تو چشمای مبارکتون🤣بعضیا رو ولشون کنیدبرا همین لایک یه جنگ ایران_عراقی راه میندازن بیا و ببین😛🤣کلا لایک میبینن اگزما کل پوست بدنشونا فرا میگیره🤣
1665

چقدر مثل خودت نيستي و بد شده‌اي

كسي كه باورم اصلا نمي‌شود شده‌اي

قرار بود كه مقصد شوي نه جاده، چه شد

كه بين آمد و شدها فقط لگد شده‌اي؟

درون آينه مردي غريبه مي‌خندد

به تو كه از خودت اين طور ساده رد شده‌اي

كدام آينه؟اين قاب عكس ترحيم است

نگاه كن به خودت، كاملا جسد شده‌اي

شبيه ابرِ سياهِ غروبِ دلتنگي

كه درد مي‌كشد و گريه مي‌كند شده‌اي

ای قاصد دلدار من...خوش آمدی از کوی یار

چشم ودلم روشن بکن ای مژده گوی حال یار

گفتی:خبر دارم من از،گیسوی عطر افشان او

جانم به قربانت بگو،از حُسن و از احوال یار

#نازبانو

تو مهربانتر از آنی که فکر می کردم

درست مثل همانی که فکر می کردم

شبیه ... ساده بگویم کسی شبیهت نیست

هنوز هم تو چنانی که فکر می کردم

تو جاااان شعر منی و جهان چشمانم

مبااااد بی تو جهانی که فکر می کردم

تمام دلخوشی لحظه های من از توست

تو آن آن زمانی که فکر می کردم

درست مثل همانی که در پی ات بودم

درست مثل همانی که فکر می کردم

1651