2733
2734
عنوان

دیشب موقع خواب شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2425 بازدید | 57 پست
دیشب شوهرمن تو خواب یه مشت بهم زد صبح کلیم به اون خندیدیم😂

بگو من کیسه بوکسم😢

پس من خوب میکنم نمیخوابم😆پیشش

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن ما اطراف زنجانیم هنوز کولر زوده پنجره رو هم میبندم شبا   زمستونم روتخت گرمم میشه

خوشبحالتون بخدا خدا را شکر کنید جای سیردسیر هستید 

.ما دیروز دمای هوا چهل درچه بود چند روزه انقددددد گرم گرم گرم 

2731
وااای واقعا گرمایی بودن سخته اونم تو این هوا که الان انگار اتش جهنمه ... پریشب من که از بدنم انگار ا ...

کجا هستی مگه من که تا پتو و لحاف نباشه نمیتونم بخوابم باید سنگینی پتو یا لحاف و حس کنم تا بخوابم تو چله تابستونم لحاف میندازم روم ای کیف میده

خوشبحالتون بخدا خدا را شکر کنید جای سیردسیر هستید  .ما دیروز دمای هوا چهل درچه بود چند روزه ان ...

من پارسال کولر نذاشتم امسالم نمیذارم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738
2706