2733
2734
عنوان

دیشب موقع خواب شوهرم...

2424 بازدید | 57 پست

دیشب موقع خواب شوهرم گفت جای خوابتو از من دور کن تا صبح وقتی پیشمی تکون میخوری نمیتونم با ارامش بخوابم منم قشنگ از رو تخت اومدم پایین تا صبح روی فرش خوابیدم طول ۵سال اولین بارم بود تنها میخوابیدم چون تو این پنچ سال تو اغوش هم میخوابیدیم هرچی گفت برگرد رو تخت قبول نکردم 

بايد ميگفتي تو مشكل داري تو جاتو عوض كن

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

اون ناراحت بود پس خودش باید میرفت پایین بخوابه نه شما 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آفرین حال هر روز منو درک کردی 

من بخاطر گرمایی بودنم روتخت احساس خفگی دارم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738

پیش همه بخوابید ولی پتوهاتون رو جدا کنید

بالشت هم بزار وسطتون که تکون تو رو متوجه نشه

منم پیش شوهرم نمیخوابم از بس تکون میخوره نمیذاره تا صبح بخوابم بهش حق بده

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
آفرین حال هر روز منو درک کردی  من بخاطر گرمایی بودنم روتخت احساس خفگی دارم

وااای واقعا گرمایی بودن سخته اونم تو این هوا که الان انگار اتش جهنمه ... پریشب من که از بدنم انگار اتیش میزد بیرون بس گرمه ....دیشب هم روبرو کولر خوابیدم از اونم انگار باد جهنم میزنه بیرون بس گررررمه هوا😣😣😣

پیش همه بخوابید ولی پتوهاتون رو جدا کنید بالشت هم بزار وسطتون که تکون تو رو متوجه نشه منم پیش شوهر ...

عزیزم جای خوابتو اصلا از شوهرت جدا نکن میگن جدایی میاره خدایی نکرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم جای خوابتو اصلا از شوهرت جدا نکن میگن جدایی میاره خدایی نکرده

از بیخوابی بهتره

من ده ساله پیش شوهرم نمیخوابم

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
پیش همه بخوابید ولی پتوهاتون رو جدا کنید بالشت هم بزار وسطتون که تکون تو رو متوجه نشه منم پیش شوهر ...

دیشب شوهرمن تو خواب یه مشت بهم زد صبح کلیم به اون خندیدیم😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای واقعا گرمایی بودن سخته اونم تو این هوا که الان انگار اتش جهنمه ... پریشب من که از بدنم انگار ا ...

ن ما اطراف زنجانیم هنوز کولر زوده پنجره رو هم میبندم شبا 

زمستونم روتخت گرمم میشه 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706