2726
عنوان

بچها نوشته که کسی که گرم مزاجه پوست بدنش قرمزه

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 38 پست
اره واسه اون مسائل میخام راستش دسترسی به دکتر اینا ندارم خیلی نگرانم واسه ازدواجم به مشکل بربخورم نم ...

ببین منم قبل ازدواج هیچی حالیم نبود

حس خاصی هم نداشتم

خیلی نگران نباش

ولی خب برو طبعتو ببین

اما نهایت آدم سرد هم باشه با یکی مثل خودش ازدواج میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اینترنت تستش هست

ببخشید من الان مجردم مثلا به یه چیزابی که فکر میکنم اصلاا تحریک نمیشم ممکنه این نشونه سرد مزاجی باشه

واسه رسیدن به عشقم با دلای پاکتون یه صلوات واسم میفرستید مرسی مهربونا 😍😘😘
ببین منم قبل ازدواج هیچی حالیم نبود حس خاصی هم نداشتم خیلی نگران نباش ولی خب برو طبعتو ببین اما ...

راستش اینی که من دوسش دارم و قراره ازدواج کنیم خیلی هات و سکسیه نگران شدم

2728
ببخشید من الان مجردم مثلا به یه چیزابی که فکر میکنم اصلاا تحریک نمیشم ممکنه این نشونه سرد مزاجی باشه

بستگی داره چی باشه

چون بعضی چیزا نیاز به تجربه و اطلاعات داره

ممکنه چون شما تصوری ازش ندارید اینطوریه

😂 

ادم پروفایلتومیبینه گشنش میشه😂😂

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

من گرمم یه وقتایی سرخم😂

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
بستگی داره چی باشه چون بعضی چیزا نیاز به تجربه و اطلاعات داره ممکنه چون شما تصوری ازش ندارید اینطو ...

نمیدونم شاید

اره دیدم‌ راستش من مجردم میخام بفهمم طبعم‌چیه خودم همش احساس میکنم سردم 

بنطرم اگه علاقه ب گرمیجات داره،طبعت گرمه،مثلا ادویه،غذای تند،اخه دوروبرم دیدم ک میگم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2706