2733
2734
عنوان

یعنی از عشقم جدا میشم؟

396 بازدید | 58 پست

باهاش دوستم. یکی دو روز بود من هرچقدر محبت میکردم خشک جوابمو میداد، حالم خوب نبود پاشدم واسش نوشتم و گفتم ازت ناراحتم و اینا خوند جواب نداد شب پیام دادم گفتم ببخشید درکت نکردم و حالم خوب نبود و گفتم یادت باشه عشق منی و شب بخیر خوند جواب نداد.

صبحش عصبی شدم نشستم واسش نوشتم هرچی تو دلم بود بازم خوند و جواب نداد.

منم از دیروز صبح باهاش کاری ندارم.

بنظرتون ازم جدا میشه؟

مشکلی نداشتیم باهم اصلا. خیلی میترسم. 

پیام داد جوابشو نمیخوام بدم ولی خیلی میترسم.

اصلا پیام میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اصلا جواب نده در صورت ادامه رفتار کات کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
دیگه کاریش ندارم. میخوام مثل خودش جوابشو ندم فقط اومدم باهاتون حرف بزنم

اصلا دیگه محلش نده خودش میاد سمتت نبومدم بدرک ارزش ندارع

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

دو حالت داره مشکلی داره ک با خودش درگیره و به موضوع شما ربطی نداره بعد از حل شدنش برمیگرده سمتت و نیاز به تنهایی داره یا کلا سرد شده بنظر منم پیام نده دیگه بذار خودش بیاد خودش بهتر میتونه توضیح بده

دیگه کاریش ندارم. میخوام مثل خودش جوابشو ندم فقط اومدم باهاتون حرف بزنم

ببین پسر باید واس دختر له له بزنه

پسرا عاشق دخترایی هستن ک ادم حسابشون نکنن

هرچقدر مغرور تر باشی جذاب تری واس پسرا

من جا تو بودم بلاکش میکردم چون اینجور آدمارو در حد خودم نمیدونم 

2706