2726
عنوان

دخترم درست شیر نمیخوره

152 بازدید | 26 پست

دخترم پنج ماه و خورده ایش هست. شیر خشک آپتامیل میخورد از اول تولدش. از 40 روزگی خیلی بد شیر میخوره.زن گیریش هم خوب نیست. الان هر سه ساعت خیلی بخوره 90تا. که اونم بیشتر وقتا نمیخوره. شب تا صبحم ک اصلا شیر نمیخوره. دستشویی شم رو هست. به نظرتون شیر خشکش رو عوض کنم؟خودم دوست دارم نان بخرم. 

خدای مهربونم هرلحظه هزار بار شکرت❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نان خیلی سنگینه به هربچه ای نمیوفت

بیوومیل بگیر عالیه

بعدش تو یه سنی بچها همینجور میشن گلم که شیر با بازی یا کم میخورن

درخصوص شبها هم که نیمخوره خوابش خوب باشه مشکلی نیست خوبه کع شیر شبانه رو قطع کرده بخاطر بعدها که میخواد دندون دربیاره پسر من از۳ماهگی شیرشبانه نمیخوره مثلا ۱شب شیر بخوره همونه تا ۶صبح که بیدار بشه و شیر بخوره

تیکر تولدپسرم
نان خیلی سنگینه به هربچه ای نمیوفت بیوومیل بگیر عالیه بعدش تو یه سنی بچها همینجور میشن گلم که ش ...

عزیزم شما به نی نیت چه شیری میدی؟ آخی آپتامیل دستشویی رو هست خیلی. تا پی پی میکنه اگه نفهمم میزنه به همه لباساش

سینتو نگرفت؟دختر منم سینمو نگرف شیر خشکی شد,من بیومیل میدادم

می‌گرفت ولی تا میخواست بخوره هی گریه میکرد منم زود براش شیرخشک درست میکردم تا دو هفتگیش روزی دوبار فقط شیر خودمو خورد

2706