2726

من بینیم پل داره یه کم چند بار تا حالا بابتش مسخره شدم یا تو دعوا سرم زدن

الان یکی دو مورد یادم افتاد خیلی ناراحت شدم ولی بعدش فک کردم دیدم اونایی که این حرفو به من زدن خودشون چه قیافه ای داشتن🤔

باور کنید من از تک تک شون خوش قیافه تر بودم 😐

حالا اینکه مث خودشون بی فرهنگ نبودم و مقابله به مثل نکردم هیچ 

دقیقا از حسودیشونه که مسخرت میکنن👌

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

تا حالا این حسو تجربه نکردم ولی کسی که دیگرانو مسخره میکنه قطعا بیشعوره

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عقده دارن اینا فقط باید مث خودشون رفتار کرد

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
نمیتونم بگم از حسودیه ولی خب معلومه ضعف تربیتی داشتن

اره🌹

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

از ادمهاییکه کمبود شخصیت دارنو تو حرفاشون خودشونو بهت معرفی میکنن ناراحت نشو اینا دردرونشون حس حقارت دارن که با کینه وعقده عیبهاشونو دردگیری میبینن وفریاد میکشن دلت براشون بسوزه حقیرترازاینن که تو ناراحت بشی خدادهرکیو هرجورکه خواسته افریده فضول خدا که نیستن ناراحتن درارتباط نباشن اگر هم‌گریه کردی برای اونا گریه کن‌که خیلی بدبختن  

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
باور میکنی دلم نمیاد🤕 نمیتونم انقدر بی شخصیت و سنگدل باشم

درسته ولی من نمیتونم یکی توهین کنه بهم بخنده ساکت باشم حتما باید بشورمش خخخ

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
از ادمهاییکه کمبود شخصیت دارنو تو حرفاشون خودشونو بهت معرفی میکنن ناراحت نشو اینا دردرونشون حس حقارت ...

بله

آدم خیلی باید حقیر باشه که به چهره کسی توهین کنه

2706