2733
2734
عنوان

افزایش ۲۶درصدی حقوق تصویب شد

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 46 پست
ببین بابای من بازنشستس ۲۹۰۰می گرفت الان چندمیگیره؟؟

نمیدونم عزیزم..خودمم شاغلم وسردرنمیارم زیاد شغلهای دیگه رو

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

باشگاه خبرنگاران جوان: یک‌ نماینده کارگری درباره جزئیات جدید پایه حقوق کارگران در سال ۹۹ توضیحاتی داد.

علی خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار اظهار کرد: پایه حقوق کارگران از یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان به یک میلیون و ۹۱۱ هزار تومان افزایش می‌یابد.

او با بیان اینکه حق اولاد از ۱۸۳ هزار و ۵۰۰ تومان به ۱۹۱ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند، گفت: حقوق یک کارگر مجرد بدون سابقه ۲ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان خواهد بود.

خدایی افزود: حقوق یک کارگر با یک فرزند بالاتر از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود و محاسبات دقیق آن را اعلام می‌کنیم.

او با بیان اینکه تاریخ اجرای مصوبه حق مسکن حداکثر از ابتدای تیر ماه خواهد بود، ادامه داد: درباره سایر سطوح مزدی اشتباه نکنید و عدد پایه سنواتی ۷۵ هزار تومان به پایه حقوق اضافه شده است.

او بیان کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر پایه سنواتی پایین آید از سایر سطوح کم می‌شود که به هیچ عنوان این گونه نیست.

خدایی با بیان اینکه عدد ثابت سایر سطوح مزدی هم افزایش پیدا کرده است، گفت: این اعداد به هیچ عنوان تأمین کننده سبد معیشت نیست، اما همین که پایه حقوق مجدد بازنگری شد با کمک ایستادگی کارگران بود.

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشود🌏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم..خوبی؟عکس پروفایلتو عوض کردی نشناختمت..همسرت کارمنده؟چراحق مسکن ندارین؟

سلام عزیزم بالا تر سلام احوالپرسی کردم باهات😍

شغل همسرم پیمانکاری هست ؛ اینجور چیزا رو براشون منظور نمیکنن

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
سلام عزیزم بالا تر سلام احوالپرسی کردم باهات😍 شغل همسرم پیمانکاری هست ؛ اینجور چیزا رو براشون منظو ...

فدات بشم..همسرمنم حسابرس شهرداریه..ولی کارپیمانکاری هم میکنه تابستون ها..همسرتون پیمانکاره شهرداریه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2731
فدات بشم..همسرمنم حسابرس شهرداریه..ولی کارپیمانکاری هم میکنه تابستون ها..همسرتون پیمانکاره شهرداریه؟

نه گلم.شرکت برق هست.البته ان شالله قراره بره تو خود ستاد. و اگه باهاش قرارداد مشخص ببندن فک کنم این مزایا براش در نظر گرفته بشه

نه گلم.شرکت برق هست.البته ان شالله قراره بره تو خود ستاد. و اگه باهاش قرارداد مشخص ببندن فک کنم این ...

ایشالاه قرارداد ببندن..و کلییی پیشرفت بکنن تو کارشون..خودت چیکارمیکنی؟ارامش و صلح هست؟ما که فعلا گوش شیطون کر تاحدودی تو صلحیم😞

2738
موج جدید گرانی ها شروع شد.تقی به توقی بخوره باز همه چی می کشه بالا

همون دیگه..گفتم که..۲۰۰درصد میدارن رو ماشین وخونه و..۲۶درصدم رو حقوق

قضیه چیه؟ حقوقا و تازه اضافه کردن دیگه نمیکنن!

دیشب تصویب شد ۲۶درصد..۲۰۰تومن افزایش حق مسکن بود دوباره..۷۸هزارم حقوق

جریان چیه این موج گرانی

وزیر مسکن و شهرسازی ک گفته دست نگهدارید و فعلا خونه نخرید داره ارزون میشه

....

یعنی باز خونه گرونتر میشه یا خدا

صبور باش چيزهاى خوب زمان ميبرد امپراطوری ها يك روزه ساخته نميشود🌏
ینی باز میخان ۲۶درصد اضافه کنن به حقوقا؟

نه عزبزم ۲۱درصد بود شد ۲۶درصد

جریان چیه این موج گرانی وزیر مسکن و شهرسازی ک گفته دست نگهدارید و فعلا خونه نخرید داره ارزون میشه ...

نمیدونم والا..ماشین هارو که ی کاری کردن خداکنه دست دلال ها قطع شه کلا..امیدوارم مسکن روهم ی کاری بکنن

ایشالاه قرارداد ببندن..و کلییی پیشرفت بکنن تو کارشون..خودت چیکارمیکنی؟ارامش و صلح هست؟ما که فعلا گوش ...

ممنون از دعای خوبت عزیزم ان شالله

اتفاقن همین الان زنگ زد گفت از ستاد گفتن مدارکتو بفرست.امیدوارم قراداد مشخص و خوبی باهاش ببندن و به استحقاقش برسه...

اوضاع مام شکر خدا...مث همیشه؛ شکر آب...بابام که بدترم شده و مامانمم که میاد و با درددلاش برای ما ،حال و روز مارو هم طوفانی میکنه...نمیدونم چی میخواد بشه

2706