2410
2553
نه بابا من اگه اینجوری بود باید الان بچم دبیرستانی بود دانشگاه و سرکار رفتم خجالتی خجالتی ام اگه د ...

به نظرم این همایشای اعتماد به نفس و خودباوری برو یا بخون درموردش مخصوصا کتاباش خیلی خوبه

بیکار ومعتاد پیدا نکنی.یه کاره پیدا کن.یا ارث و میراث دار

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خیلی دعا کن گلم 29

حتما عزیزم دیر و زود داره سوخت و سوز نداره

ان شاالله ی ادم خوب و با خانواده نصیبت بشه🙏

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2714
وای عزیزم حتما پیدا کنی خوبه الان اکثر خانوم های شوهردار همین تور ها خیلی دوس پسر پیدا میکنن

خخ به یکی هم راضی نیستن پس!

اره من تو یکیش بودم دیگه واسه مجردا چیزی نمیذارن نامردا   

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
فقط دقت کن وارد یک رباطه بی سرانجام نشی هشتاد درصد مواقع این مسیر ها به ازدواج ختم نمیشه پسر ها خیلی ...

اره 

شما متاهلی ؟

میشه 

تاپیک عشقمو بخونی

خیلی تنهام 

اینجور که پیداست عاقل هستید و با مسیولیت

2706