2733
2734

اره خیلی خوبه ..خوبه هم ک به فکری افرین فقط وقتی میری خواهشا لوس بازی و عشوه ریختن و مسخره بازی در نیار شوخی های بیجا و خنده های زیادم نکن ک مثلا بخوای جلب توجه کنی هر چی سنگین تر باشی بیشتر سمتت میان لباسای خیلی باز و بیحجابم نپوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوخی کردم، ناراحت شدین؟ ☹️

نه عزیزم☺

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2728
اگه ناراحت شدین معذرت میخوام 😚🌹

ن گلم😘😘😘

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738
میخوای تاج پادشاهی تو از سرت برداری و بری خونه دار و بچه داری و تیکه شنیدن از مادرشوهر . بشین زندگی ...

مامان و داداشم پدرمو دراوردن 

همش تیکه میندازن

و میگن باید ازددواج کنی

نزدیک 30 سالم داره میشه

و یه پذیرش از اروپا دارم

مامانم میگه میری سنت زیاد میشه مجرد قطعی میمونی

به به  به سلامتی چند سالته

23

اره خیلی خوبه ..خوبه هم ک به فکری افرین فقط وقتی میری خواهشا لوس بازی و عشوه ریختن و مسخره بازی در ن ...

نه بابا من اگه اینجوری بود باید الان بچم دبیرستانی بود

دانشگاه و سرکار رفتم خجالتی خجالتی ام

اگه دوست داشتی تاپیم عشقمو بخون ببین چه بلاهایی سرم اومد بخاطر خجالتی بودنم

2706