2726
خب چرا اخه موقع حاملگی که مشکلی نیست چرا زمان لیزر و اپیلاسیون هست🤔😥

دکتر فرق داره با اپیلاسیون کار

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه اشتباه میکنند زمان بارداری هم بحث درمان و مراقبته،که همین مورد هم اگر بیش از حد نیاز باشه حرامه

خب موقع بارداری هم ۱۰۰ نفر پرستار بالای سرشون هستن که نمیشه بهشون گفت نگاه نکنین.پس اونا چی؟

2728
واقعا؟!پس چرا هیچ جا نمیگن.!!! من خودم نرفتم اما نمیدونستم گناه داره چقدر بده گناه رواج پیدا کنه این ...

در رساله ها ذکر شده البته که مردم فاصله زیادی از دین گرفتند

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نگاه به عورت مطلقا حرامه مگر برای درمان بیماری که حتی مراجع تقلید میگند اگر با دیدن این قسمت در آین ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️تف به این شانس

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
خب موقع بارداری هم ۱۰۰ نفر پرستار بالای سرشون هستن که نمیشه بهشون گفت نگاه نکنین.پس اونا چی؟

باید بگید

حکمش اینه اما کسی رعایت نمیکنه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
در رساله ها ذکر شده البته که مردم فاصله زیادی از دین گزفتند

ببخشید من همیشه برام سواله که تتو که همون خالکوبی هست حلاله؟اگر حلاله چرا قدیم میگفتن حررامه اما الان مراجع حلال اعلام کردن و همه میزنن ممنون میشم بهم بگید خیلی برام مهمه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
خب چرا اخه موقع حاملگی که مشکلی نیست چرا زمان لیزر و اپیلاسیون هست🤔😥

عزیزم هدف ها متفاوته 

اونجا جان آدم وسطه دکتر ...

ولی اینجا ارایشگاه و اصلا هم واجب نیس چون راه های دیگه هم هست 

حالا اصلا شرعیش ب کنار ادم میره اونجا عفونت میگیره بدن زن خیلی حساسه اگر عفونت گرفت با بدبختی خوب میشه😐

من ک میرم کل بدن جز شرمگاهی 

شرمگاهی رو همسرم میندازه 

ی راهی هست باعث میشه بدنت خیلی کم مو بشه 

میری اپلاسیون میای دوهفته سه هفته بعدش هر چندروز ی بار نوره زرنیخ دار بزن ب بدنت عالیه بعد یکی دوسال جواب میگیری شایدم زودتر گرفتی 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
فکر نکنم ایراد داشته باشه نه حق کسی رو میخوری نه چیزی تمیزیه خوبه

برای تمیزی راه های دیگه ای هم هست لطفا نظر خودتون رو به جای نظر دین قالب نکنید اگه برا خودتون جایز می دونین و نظر دیگه ای براتون مهم نیس مجبور نیستی جواب بدی گل

عزیزم هدف ها متفاوته  اونجا جان آدم وسطه دکتر ... ولی اینجا ارایشگاه و اصلا هم واجب نیس چون ر ...

مثلا منی که میخوام برم لیزر چی کار کنم 😕😕

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
مثلا منی که میخوام برم لیزر چی کار کنم 😕😕

😑نمیدونم منم قصدش رو داشتم تا ۱۶ سالگی ولی دیگه فهمیدم نرفتم😂

نرو خب سنتی خودت رو درمان کن برا کم شدن موهات 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706