2703
2553
عنوان

پسردار شدن لیاقتدمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 46107 بازدید | 689 پست
منم بچه اولم دختر بعدش خدا دو تا بهم پسر داد اون زمان که فقط دخترم داشتم مادرشوهرم گفت پسر بیار اسم ...

میگفتی چرا حساسی،امپراطوریت بدون ولیعهد مونده یا ثروتت روی زمین؟!والا آدم نمیدونه چی بگه،انگار جنسیت دکمه داره

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه حاضر جواب من غایب جوابم😂😂😂😂

انشالله بچت صحیح و سالم باشه بچه صالح با هر جنسیتی خیر و برکته امان از بچه ناخلف 

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2720
من اصلا نگفتم جواب استارتر بد بود، ایشون حتما بارها این حرفای بی سر و ته رو شنیده و لازم دیده در اون ...

درسته عزیزم میفهمم

ولی واقعا حرف زور زدن و جواب نشنیدن مردم رو جری تر میکنه  حداقل بهتره تو حافظه ی کوتاه مدت طرف بمونه دیگه حق نداره تو روی مثلا اسی از این حرفا بزنه و در مناسبت های مختلف زندگی ازار بده با کلامش 

فقط خدا 
 مگه برای خودت فرق داره که دختر باشه یا پسر ؟

به هیچ عنوان،این فندق هدیه ی حضرت زهرا س و امام زمان ع هست،قدمش روی چشمامه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2714
میگفتی چرا حساسی،امپراطوریت بدون ولیعهد مونده یا ثروتت روی زمین؟!والا آدم نمیدونه چی بگه،انگار جنسیت ...

من باردارم . انقدر خدا خدا میکنم بچه دختر بشه

حس میکنم اگه پسردار بشم از ۱۰ سالگی به بعدش محبتی بینمون نیست دیگه

یعنی ما که دختر نداریم لیاقت نداشتیم؟خوب اینم حرف بدی دیگه 

اینا روغن فکرای جدیدن ولشون کن اگه اینجوره پسر داشتن هم لیاقت میخاد خدا به هر کسی پسر نمیده😏😏😏😏

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
بد حرف زدی باید یه جور دیگه حرفتو بیان میکردی راستی واقعا چرا این روزا همه دختر دار میشن من خودم دخت ...

والا من خودم و هلاک کردم از رژیم و نذر و نیاز ولی دختر دار نشدمم

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2706