2737
2734
عنوان

پسردار شدن لیاقتدمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 46112 بازدید | 689 پست

مردم چه از خدا نمیترسن...اون باید عذرخواهی کنه ..... میگفتی وقتی عروس پرید بهت بعد لطف خدا را میبینی....

هر کی دختر داشته باشه هنر کرده....به ویژه این زمونه.....که دخترا عاشق خانوادشونن ..مادرشوهر بدبخت من که دختر نداره میگه من بدبخت ترین زن دنیام....

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینقدر بدم میاد از کسایی که اینجوری در مورد جنسیت بچه صحبت میکنن ، من خودم نی نی م پسره ، خدا رو هزاران بار شاکرم ولی دروغ چرا چون خواهر نداشتم و احتمالا همین یه بچه رو بیاریم بعضی وقتا ته دلم دختر دوس داشتم ولی هیچ وقت به زبون نیوردیم . 

خدایا شکرت 😍
نکنه خودش مرد هست 

همونو بگو

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

دیدیش بگو پسرت مبارکت باشه فقط جان جدت درست تربیتش کن. اینقدر به پسر بودنش افتخار نکن که وقتی بزرگ شد زن گرفت تنها مدال افتخارش چیزش باشه. یه اخلاقی ، مهارتی ، ادبی ، آداب معاشرتی ..... اینام لازمه. 

یه خانم مستقل و قوی 
2738
جنسیت هنوز معلوم نیس،رفته همه جا پخش کرده اگه توی ان تی جنسیتو نگن بچه دختره🙄

حالا واقعا اگه ان تی نگه؟ دختره؟ 🤔🤔من فک میکردم برعکسه

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

برا من تو ان تی نگفتن پسره 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

مادر شوهرت چ تخود اش شده😐😂

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

شیر مادرت حلالت 😍😂😂😂😂

اقا خوب گفتی حقیقت همیشه تلخه😂😉

تا این باشه دیگه جنسیت مهم نباشه براش بچه صالح و سالم کافیه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

عزیزم موب گفتی دمت گرم .حرفت لایگ داره 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

تعداد موالید دختر و پسر برابر شاید توی ی سالی چند تا دختر بیشتر باشه یا چند تا پسر

مادر جاریتون ی چیزی گفتتتتتتت.

شما هم عالی جواب دادی.دختر داشتنه که لیاقت میخواد

هر کس دختر داره میفهمی من چی میگم. دختر جونه عمر و نفسه

2706