2737
2734

چی میشد بافث انحراف میشد؟حرفای بچه ها بعضیاش داشت ارومم میکرد هنوز خیلیاشو نخونده بودم.هرکس باید چیزیو ک شمامیگین درسته بزور قبول کنه اگه براش شبهه ایجاد شه و بخاد با تحقیق بهش برسه میشه کافر و....خونشم حلاله لابد!

دوست عزییز"امامممم حسینییی" ک گزارش زدی کسی که پیرو شی گفته باید اینارو بزور قبول کرد؟!!!و کسی ک به چیزی ایمان نداره اجازه صحبت و تحقیق و بحث بهش ندی؟!!!

واقعا براتون متاسفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ظاهر دلیلی بر باطن خوب نیس بعضیا تو حرف امامزادن تو عمل استغفرالله حرمزاده

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2738

دختر گلم درد دل داری مذهب رو دوست داری وباور داری یا نداری 

اگه خدا وپیغمبر وامام رو قبول داری یانه .. ...کسی به زور بهت نمیگه قبول کن یا نکن واگه اومدی اینجا تاپیک زدی که ترا توجیه کنند راه رو اشتباهی داری میری برواز بلده وکتاب وهزاران راه دیگه تحقیق کن .....ولی من یه چیزی رو بطور خلاصه بهت میگم روش فکر کنم مذهب یعنی دین دین یعنی ایمان ایمان یعنی باور ..... چگونه تو حرفهای درست وغلط چند تا کاربر باور داری ولی خدایی که این همه نشانه ها وآیات وجهان هستی از آن اوست رو باور نداری یا عزیزترین کسان خدا که پیامبران وامامان هستند 

عزیز دلم صدق ودلت رو باخدا وپیغمبر قران صاف کن که دنیا وزندگی کردن درآن کوتاه تر ازآنه که دراین چیزها شک وشبهه داشته باشی 

انشالله یه روزی به باورهای صحیح برسی آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر