2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خیلی شیطون و شلوغم هرگز نمیتونم آروم باشم 

به نظرم شلوغه مودب بهتره 

اصلا هم به شخصیت خودم ربط نداره😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

من همه میگن آرومم ولی در واقع همه چی رو میریزم تو‌ خودم چون نمیتونم با کسی صمیمی بشم یکم خودمو بریزم بیرون خوش اخلاق انچنانی هم نیستم 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

ادم های اروم مهربونن البته مردم این فکرو میکنن فقط کافزه باهاشون دعوا کنن یا یه حرفی بزنن که باب میل فرد اروم نباشه یعنی یه جوری جوابتو میده که بچسبی به زمین😶😶😶

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
اصلا سرد بی احساس

دقیقا مثل من😕

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

اصلااا 

ادم ارومی میشناسم که اومد خاستگاریم‌ تو فامیل از دیواز صدا میومد از این نه‌ مامانم اصرار داشت زنش بشم من میگفتم نه تا اینکه برا داداشش یهداتفاقی افتاد فوت شد‌ دیگه بعد یسال منم عقد کردم ‌ با شوهرم ‌ ‌اینم زن داداششو گرفت‌ وای خدا اینقد الان بد اخلاقه همه به پدر مادرشم با زبونش رحم نمیکنه‌ از چشاش میترسپ حقیقتا.یه کارایی هم میکنه پشت همه صفحه میزاره و زیر اب میزنه اووووف

بعدا وجود نداره یا الان یا هیچ وقت. ❤

اکثر آدمای آروم و کم حرفی ک من دیدم ب معنای واقعی موذی بودن یعنی در کل کم حرفن و یا حتی کسی سوالی میپرسه کوتاه جواب میدن فقط هم  بخلطر اینکه کسی زیاد از کارشون سردرنیاره و یا شخصیت واقعیشون نشون داده نشه، من ب شخصه  دید خوبی بهشون ندارم

2706