2733
2734
عنوان

درست زمانی که بیبی چک زدم 😁

354 بازدید | 25 پست

پریود شدم ای یو ای کرده بودم خیر سرم این ۵مین بارم بود همیشه ناراحت میشدم اینبار خندم گرفت همزمان وقتی سه قطره رو ریختم دیدم عههههه پریود شدم 😂

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

عزیزم ان شاالله به وقتش خدا نی تی سالم و صالح تو دامنت میذاره

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

🤣خیلی خلاصه وار بدنت توضیح داده که خبری نیست

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

الهی که ماه بعدی بی بی چکت مثبت بشه انشالله که همه منتظرا بحق فاطمه زهراطعم مادرشدن روبچشن

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
2738
الهی که ماه بعدی بی بی چکت مثبت بشه انشالله که همه منتظرا بحق فاطمه زهراطعم مادرشدن روبچشن

انشالله واقعا سخته من سه ساله تمام درگیرم حتی یه ماه هم بیخیال نشدم 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
انشالله واقعا سخته من سه ساله تمام درگیرم حتی یه ماه هم بیخیال نشدم 

عزیزم انشالله بزودی که مادرمیشی ولی استرس خودش مانع باردارشدنه منم دقیقامثل شماالبته یکسال اقدام بودم باردارنمیشدم بااینکه منوهمسرم سالم بودیم بعددیگه خودمم خسته شده بودم ازکثیف کاریاهمش حمام همش کثیفی بدبختی دیگه یه ماه بیخیال شدم گفتم من اصلابچه نمیخوام دیگه خسته شدم بعدهمسرم موقع رابطه خودش بدون اینکه من متوجه بشم جلوگیری نمیکردتوی یک ماه شایدماکلاسه بارنزدیکی بدون جلوگیری داشتیم دقیقاتوهمون ماه باردارشدم البته سربچه اولم بیخیالش شو بهش فکرنکن بهت قول میدم که زودباردارشی

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

ای بابا منم دوساله منتظر بچم نشد دکتر گفت آی وی اف کنین کردیم الانم کیست دارم کلا بیخیال شدم خدا برا ما نمیخواد بزورم که نمیتونم باردارشم فقط با خواست خدا میشه حتی با آی وی افم نمیشه فقط باید خدا بخواد که نخواسته . منم کلا بیخیال و از خدا ناراحتم دلم گرفته ازش

2706