2733
2734
عنوان

میگه تو به آدمیزاد نرفتی...

592 بازدید | 59 پست

تو این کرونایی روز و شبم جابه جا شده روزا خوابم شب بیدار مگه امتحانی چیزی باشه پاشم بدم باز بخوابم 

مثل بقیه آدما بیکارم خب میشینم پای گوشی تلوزیون و کتاب 

یه پارک روبه رومونه امروز یه پسر دید دو دقیقه کلا ورزش کرد بعدم گرفت نشست تو گوشی کلی کوبیدش تو سرم بعدم گفت تو به آدمیزاد نرفتی😑

حالا خوبه کسی قد من تو زندگیش ورزش نکرده! 

نمیدونم چرا اینجوریه

یکی از خواهرام ازدواج کرده همونی که باهم از کاربری استفاده میکنیم چند روز پیش دختر عموم مرده میگه من خیلی بد بختم میگیم چرا میگه من ۳ تا بچه داشتم یکیش رفت اون ۶ تا داشت ۲ تاش مردن خیلی خوش به حالشه بعدم گریه میکنه که چرا انقدر بد بخته

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی بهت گفته به ادمیزاد نرفتی 🤔🤔

مامانم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
😑😑😑وا 

چه کنم از دست این موجود؟😑

چرا انقد مقایسه میکنه😑

سوال خوبی بود

بهش میگم خیلی مقایسه میکنی 

میگه نه من مقایسه نمیکنم مثال زدم😑😑😑!

2738
کی گریه میکنه  خواهر یا مادر ! ؟

مامانم گریه میکنه خوش به حال مردم 

مثلا میگه فلانی ۶ تا بچه داشت ۲ تاش مردن من ۳ تا داشتم یکیش ازدواج کرده اون از من خوش بخت تره😑بعدم میشینه سر این موضوع گریه میکنه

اینقد نوشته هات درهم بود .حالا نمیشه شما مادرتو درک کنی و مدت کوتاهی هرچی گفت گوش کنی،ببینم نتیجش چی ...

انجام دادم و نتیجه نداد

2706