2737
2734
عنوان

بی بی چک +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 31 پست
مبارکهههههههههه مامان شدی تبریکککککککک💞💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💗💗💗

خدایا باورم نمیشه اشکم بند نمیاد الهی شکرت .

ممنونم گلم

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
واس منم همین بود الان بغلمه نمیزاره بخابم مبارکههههه

ای جانم 

ممنون

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم انشالله به زودی قسمت من

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

همیشه آرزو داشتم ی روز منم تاپیک بی بی چک مثبت بزنم

2731
خدایا باورم نمیشه اشکم بند نمیاد الهی شکرت . ممنونم گلم

خدا حفطش کنه واست 

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
مبارکه عزیزم انشالله به زودی قسمت من

الهی ب حق امام زمان همه منتظرا هر چه زودتر دامن شون سبز شه دوست گلم انشالله ب زودی شما این تاپیکو بزنی

2738
مبارکه عزیزم

ممنونم خانومی

خدایا باورم نمیشه اشکم بند نمیاد الهی شکرت . ممنونم گلم

مبارکه خدارو شکر

برای منم دعا کن

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....
مبارکه خدارو شکر برای منم دعا کن

چشم عزیزم انشالله ب زودی قسمت شما 

2706