2733
2734
عنوان

بالاخره روز لعنتی رفتن ب خونه مادرشوهر رسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 104 پست
دقیقا  مادرشوهرا رو اینجا ازشون غول ساختن ولی مامانای خودشون عالین😒 من ک چنان بهم برمیخوره م ...

پدرم ی سالی میشه فوت شده ومن بی تقصیر نبودم ازبس نگرانم بود بخاطر خانواده شوهرم من بی زبون بودم پیششون تاحالا شده ب کسی کاری نداشته باشی امااون الکی عذابت بده تا ی سال نزاشتن خانوادمو ببینم ازبس ازشون بدگفتن پیش شوهرم درصورتیکه خانواده من ب سادگی معروفن.زود قضاوت نکنید شوهرم کاریش کردن تاچن ماه بچشونخاست فقط الکی بخداقسم کلفتیشون میکردم توخونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت خوب باشی بقیه هم خوبن 

آره خب ولی تاحالاشده ب کسی کاری نداشته باشی الکی کرمبریزه تو زندگیت.پریشب کارو ی جایی رسوندن فقط بانیشوکنایه ومحبت تمام جوری ک معلوم نباشه حرصم میدن.خاستم خود کشی کنم

2728
کاش مادر شوهرمنم یواحد به من میداد من میشستم😞😞😞😞😞از در به دری بهتر نیست آیا؟؟؟؟

آفرین سوال خوبیه ولی برخوردها و حاشیه هاش ادمو پیر میکنه پیر....حالا بماند رفت و امدهای سرزده و کنترل کی میاد کی میره ...یه مهمونی اومد زشته نریم...کلیدو جا گذاشتن درو بزن...و از همه مهمتر بچه های دیگه اگه بخوان تو یه ماه یه بار میان و عزیزن ولی اگه ما توهفته کمتر از دو بار بریم انگ قیافه گرفتن بهمون میخوره...من دلم پره و روزی حداقل 40 بار به طور متوسط به این قضیه فکر میکنم 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
اوف بیخیال شین دیگ غول شاخدار ساختین از مادر شوهرتون

مجردی درسته؟ 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
شما اولین جملتون این بود ک نمیخام دلتو خالی کنم اما تماااام و کمال دلشو خالی کردی پس اولش حداقل ای ...

ببینید خانواده من و اون شناخته شدن همه میدونن جطورین تاحدی ک پسرشونم مانع رفتنمون شد ولی گوش ندادن کار رو ب جدایی هم میکشونن عادتشونه با بقیه بچه هاشون هم همینجورن

[QUOTE=140160787]آره خب ولی تاحالاشده ب کسی کاری نداشته باشی الکی کرمبریزه تو زندگیت.پریشب کارو ی جایی رسوندن فقط بان ...[/QUO

چاره ای نیست یه خورده حد ومرزهات رو مشخص کن عزیزم اونجامیری نه بی احترامی کن نه هیچی نمیخوادهم خودمونی بشی نذار ازمسئله های زندگیت باخبربشن ودخالت کننن به شوهرتم بگو باید حد ومرزامون مشخص بشه سعی کن صداتون رونشنون هفته ای یکی دوبار بهشون سربزن برات ارزو میکنم انقدر بهت خوش بگذره وقتی خونه خودت روخریدی با دل تنگی ازپیشششون بری 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
2738
آفرین سوال خوبیه ولی برخوردها و حاشیه هاش ادمو پیر میکنه پیر....حالا بماند رفت و امدهای سرزده و کنتر ...

دقیقا شما حساب کنید کل زندگی عادی روزمره ما ازین ب بعد تحت کنترل اوناس حالا شما حساب کنید شوهرمم دهن بین خانوادشه بشدت مخصوصاهمین خاهرش ک دیگ باهم میرن ومیان.شوهرن تو این ی سال ی مدت باهاشون قهربود وگف تحت هیچ شرایطی نزدیکشون نمیشه ولی تو سه سوت مخشو زدن

ولی بقیه پستتت هم خوندم الهی بمیرم فکرکنم خیلی سختی بکشی کاش میتونستی خودت بری سرکار حداقل اجاره خونت روبدی زیربارمنت اینا نباشی

[QUOTE=140160787]آره خب ولی تاحالاشده ب کسی کاری نداشته باشی الکی کرمبریزه تو زندگیت.پریشب کارو ی جا ...

مرسی فداتشم.شوهرم ک ازهمین حالا گفته من هرروز میرم پیششون نخاستی نیا.چون عادتشون رومیدونم خو حتما میگن بخاطر بارداریش بزار خونه بمونه وماشینمون حتما یکی میشه وبعدظهرا هرروز بلا استثنا ی بساطی دارن ک برن بیرون

دقیقا شما حساب کنید کل زندگی عادی روزمره ما ازین ب بعد تحت کنترل اوناس حالا شما حساب کنید شوهرمم دهن ...

عزیزم حالا ظاهرا چاره ای نیست و باید بری.👎پس یه سیاست درست و در پیش بگیر ان شالله اوضاع روبه راه میشه...منم دارم با خودم کار میکنم یه تعهدایی از شوهرم گرفتم...یه کم سر خودمو به درس و کار مشغول کردم. که هر دفعه مجبور نباشم برم خونشون...درسته شاید خیلی شیرین نباشه ولی ما میتونیم از پسش بر بیایم....💪💪

ولی بقیه پستتت هم خوندم الهی بمیرم فکرکنم خیلی سختی بکشی کاش میتونستی خودت بری سرکار حداقل اجاره خون ...

ممنونم عزیزی.اصن بچه هاچکار کنم هرجاخاستن برن باماشین خودشون برن زود نگن با ی ماشین بریم چون ای عادت گندو دارن مخصوصا هربعدظهر کارشونه ب هر بهانه ای

مرسی فداتشم.شوهرم ک ازهمین حالا گفته من هرروز میرم پیششون نخاستی نیا.چون عادتشون رومیدونم خو حتما می ...

اخه عزیزم واقعا برات ناراحت شدم درکت میکنم انشالله خدا خودش کمکت کنه فقط نذاربفهمن روی موضوعی حساس میشی مثل ماشین واینا بیشترباهات لج میکننن حرصت رودرمیارن ولی اگه خواهرشوهرت عروس بشه فکرکنم مشکلاتت کمتربشه چون حسودی هم میکنه بهت 

ممنونم عزیزی.اصن بچه هاچکار کنم هرجاخاستن برن باماشین خودشون برن زود نگن با ی ماشین بریم چون ای عادت ...

فقط بی توجه باش تاحرصت رو درنیارن 

2706