2726
عنوان

بالاخره روز لعنتی رفتن ب خونه مادرشوهر رسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 104 پست
چرا تودلشو خالی میکنین شاید خوب بود براش بهتر از کرایه هست

خوبه چرا نیست ما رفتیم اجاره ندادیم خونه دار شدیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از خدا برات صبر ایوب طلب میکنم 

من که مث چی پشیمونم که رفتم تو اون جهنم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
وای 😫😫😥 نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی خدا بهت رحم کنه چه روزهایی که در پیش داری , بازم دیر نیست تا ...

شما اولین جملتون این بود ک نمیخام دلتو خالی کنم

اما تماااام و کمال دلشو خالی کردی

پس اولش حداقل اینو نمیگفتی

بعد هم مگه شما خونه پدرشوهرشو میشناسی؟؟؟

2728
کاش مادر شوهرمنم یواحد به من میداد من میشستم😞😞😞😞😞از در به دری بهتر نیست آیا؟؟؟؟

منم همش همینو میگم. میگم کاش شهر مادرشوهرم اینابودیم خونشون میموندم مجانی. والا ا،. ماهی یک و خورده اجاره بهترع. البته خونواده همسرم خیلییی خوبن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
وای 😫😫😥 نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی خدا بهت رحم کنه چه روزهایی که در پیش داری , بازم دیر نیست تا ...

وای نگو ک دلم پره.پسرم۴ساله ونیمه وباردارم.شوهرم دهن بینشونه از همین حالا کلی کار دارن برابعدظهرا ودور زدن باشوهرم😒😒😒

شما اولین جملتون این بود ک نمیخام دلتو خالی کنم اما تماااام و کمال دلشو خالی کردی پس اولش حداقل ای ...

اره انگار از زندان زاویرا میحرفن😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
کاش مادر شوهرمنم یواحد به من میداد من میشستم😞😞😞😞😞از در به دری بهتر نیست آیا؟؟؟؟

مادرشوهر من وپدرشوهر وخاهرش ک۴۰گذرونده ومجرد وهمکارشوهرمه خیلی اهل دوبهم زنی هستن

منم همش همینو میگم. میگم کاش شهر مادرشوهرم اینابودیم خونشون میموندم مجانی. والا ا،. ماهی یک و خورده ...

منم.بخدا نوونستیم امسال خونه اجاره کنیم مجبور شدیم انبار بگیریم وسایلمونو بزاریم تو انبار😞😞😞😞

من مادر شوهرم میداد بهم یواحد رو چشمام میذاشتم.هییییی خدا😢

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
اینا مامانای خودشون مادرشوهر نیس ایا

من بیچاره ک مادرم ای سال تا سال دیگ دوسه بارم نمیبینم عزیز.۴سال باهاشون زندگی کردم ای ی سال ب زور ازشون جداشدم دوباره میخام برگردم اخلاقشون دستمه ینی زندگی برامجهنمه از بس دو دره بازن

منم.بخدا نوونستیم امسال خونه اجاره کنیم مجبور شدیم انبار بگیریم وسایلمونو بزاریم تو انبار😞😞😞😞 م ...

مال من ک عوضش میخاد درخدمتش باشی واهل دخالته زیاد.بخدا همه چی مادیات نیس ماکارمون داشت ب جدایی میکشید بخاطر خودخاهیاش

منم همش همینو میگم. میگم کاش شهر مادرشوهرم اینابودیم خونشون میموندم مجانی. والا ا،. ماهی یک و خورده ...

چون که یه شهر دیگه هستین و ازهم دورین. نمیگم نزدیک بشین دشمن خونی میشین ولی نظرالانت هم عوض میشه

چون که یه شهر دیگه هستین و ازهم دورین. نمیگم نزدیک بشین دشمن خونی میشین ولی نظرالانت هم عوض میشه

نزدیکشونم بودم. آدم بد ذات از دورم میتونه لج دراره و کرم بریزع. خدارشکر ذاتشون خوبه، مث خونواده ی خودمن

2706