1735
1707

سلام طبقه بالا خونه مادرشوهرم چن هفته زودتر خالی شد قراره بریم تا دوسه روز دیگ خیلی ناراحتم انگار میخام برم تو جهنم شرایط مالیمون زیاد خوب نبود وشوهرمم راضیش کردن ک برزم

وای 😫😫😥 نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی خدا بهت رحم کنه چه روزهایی که در پیش داری , بازم دیر نیست تا نرفتی توش یه کاری بکن به نظرم , کل زندگیت از این رو به اون رو میشه باور کن, من ۹ سال اسیر بودم ک تازه اومدم بیرون , منم روز اول فکر نمی کردم که اینهمه بمونم ولی خودت میبینی همچی که رفتی توش دیگه انگار میان میزنن اونجا بمونی , خواهرانه میگم بهت و چون خودم کشیدم , تو این دو روزه یه کاری بکن رفتی دیگه بیچاره شدی خواهر جان

دعام مستجاب شد ولی من لیاقتشو نداشتم

کاش مادر شوهرمنم یواحد به من میداد من میشستم😞😞😞😞😞از در به دری بهتر نیست آیا؟؟؟؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1758
اوف بیخیال شین دیگ غول شاخدار ساختین از مادر شوهرتون

اینا مامانای خودشون مادرشوهر نیس ایا

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت
اینا مامانای خودشون مادرشوهر نیس ایا

ن انگا نیس فقط یچیز میدونم زمین گرده

همانطور که با چوب های پوسیده نمیتوان قایق ساخت با افکار پوسیده هم نمیتوان جامعه ساخت#کارل_پوپر
1761
ن انگا نیس فقط یچیز میدونم زمین گرده

دقیقا 

مادرشوهرا رو اینجا ازشون غول ساختن ولی مامانای خودشون عالین😒

من ک چنان بهم برمیخوره من هر مادرشوهری دوروبرم دیدم اگ حرفی زده ب صلاح پسرش گفته

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت
دقیقا  مادرشوهرا رو اینجا ازشون غول ساختن ولی مامانای خودشون عالین😒 من ک چنان بهم برمیخوره م ...

😐بیشتراشون مادرشون چیزی نیس بهشون نگفته باشه ولی اگ مادر شوهر گف بالا چشت ابرو تاپیک میزنن

همانطور که با چوب های پوسیده نمیتوان قایق ساخت با افکار پوسیده هم نمیتوان جامعه ساخت#کارل_پوپر

هیچ مشکلی پیش نمیاد من پنج سال خونه پدر همسرم بودیم هیچ چیزی نشد

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
😐بیشتراشون مادرشون چیزی نیس بهشون نگفته باشه ولی اگ مادر شوهر گف بالا چشت ابرو تاپیک میزنن

میدونی حرفای مادرا رو ب دل نمیگیرم ولی از مادرشوهرو به دل میگیرم بخدا مامانم میام خونه ام میگم طرفاتو نشستی خونه ات کثیفه.(شاغلم گاهی اوقات وقت نمیشه همون لحظه کارامو بکنم) هزارتاگیر الکی خودش پا میشه تمیز میکنه ولی خوب همینا رو مادرشوهرم بگه ناراحت میشم ولی خوب قطعا نمیام راجع بهش تاپیک بزنم چند لحظع بعدش فراموش میکنم

1759
چرا تودلشو خالی میکنین شاید خوب بود براش بهتر از کرایه هست

خوبه چرا نیست ما رفتیم اجاره ندادیم خونه دار شدیم

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
وای 😫😫😥 نمیخوام تو دلتو خالی کنم ولی خدا بهت رحم کنه چه روزهایی که در پیش داری , بازم دیر نیست تا ...

شما اولین جملتون این بود ک نمیخام دلتو خالی کنم

اما تماااام و کمال دلشو خالی کردی

پس اولش حداقل اینو نمیگفتی

بعد هم مگه شما خونه پدرشوهرشو میشناسی؟؟؟

کاش مادر شوهرمنم یواحد به من میداد من میشستم😞😞😞😞😞از در به دری بهتر نیست آیا؟؟؟؟

منم همش همینو میگم. میگم کاش شهر مادرشوهرم اینابودیم خونشون میموندم مجانی. والا ا،. ماهی یک و خورده اجاره بهترع. البته خونواده همسرم خیلییی خوبن 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
     ❤️تیکر به وقت تولد حضرت عشق❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1651