2737
2734

سلام .پسرم نزدیک سه ماهشه .۴روزه شکمش کار نکرده عیب نداره بنظرتون؟؟ 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم باید ببریش دکتر 

واقعا؟اخه شنیدم بعضیا میگن عیب نداره چاق میشه.ولی میگم گناه داره

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

یکم گلیسیرین به گوش پاک کن بزن خیلی نرم پشتش بکش اذیتش نکنیا فقط در حدی که پشتش چرب بشه 

اگر گلیسیرین نداری روغن زیتونم خوبه

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....
یکم گلیسیرین به گوش پاک کن بزن خیلی نرم پشتش بکش اذیتش نکنیا فقط در حدی که پشتش چرب بشه  اگر گ ...

ندارم وازلین چی ؟میشه؟

2738
ندارم وازلین چی ؟میشه؟

شدن میشه اما اون دو تا بهتر بود

من خودم بچه ندارم اما آبجیم کوچیک که بود اگر دفعش کم میشد دکتر میگفت این کارو انجام بدیم

مرد که خوب باشد، زن بی شک بهترین میشود؛ باور کنید! مرد زن را میسازد. پشت هر مرد موفقی، زنی است که خیالش از مردانگی مردش...جمع است....

[QUOTE=140160030]شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده ...پشتشم چرب کن...چاقی کجا بود بچه یوبس شده طفلی[/QUOبه هر کی از اطرافیان پرسیدم چیکار کنم اینو گف😑

[QUOTE=140160030]شکمشو با روغن زیتون ماساژ بده ...پشتشم چرب کن...چاقی کجا بود بچه یوبس شده طفلی[/QUO ...

منظورم گفتن چاق میشه ولی منم میگم اذیت میشه

اگرم شکمشو ماساژ میدی با روغن دورانی جهت حرکت عقربه های ساعت ماساژ بده

چیز نگران کننده ای نیست سعی کن خودت چیزایی بخوری که شکمو راه میندازه مثل آلو

2706