2726
عنوان

توروخدا بیاید

220 بازدید | 14 پست

من یه خواستگاری دارم که میخوام باهاش ازدواج کنم هنوز رسمی نیومده اجازه گرفته بیاد منو مادرم راضیم امشب قراره مامانم با پدرم صحبت کنه خیلی نگرانم که راضی نشه دعا کنید برام

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خو یه وقت خوب نباشه پولداره؟

خوبه پسر خوبیه همچیش خوبه پدر من کلا با سنم مشکل داره دوس نداره زود ازدواج کنم ولی من تصمیممو گرفتم اخه

2728

مگه چند سالته؟؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خوبه پسر خوبیه همچیش خوبه پدر من کلا با سنم مشکل داره دوس نداره زود ازدواج کنم ولی من تصمیممو گرفتم ...

من 21 سالگی عاشق شدم و ازدواج کردم

شوهرم وضع مالیش خوب بود

به دلیل دخالتهای بیجای دیگران مجبور به طلاق شدیم

حالا 27 سالمه

300 تومن مهریه داد و یه خونه برام رهن کرد توی دوران زندگی هم یه 206 برام خریده بود

حالا هم مجردی زندگی میکنم

همه چی پول نمیشه عاقل باش

من 21 سالگی عاشق شدم و ازدواج کردم شوهرم وضع مالیش خوب بود به دلیل دخالتهای بیجای دیگران مجبور به ...

من واسه پول ازدواج نمیکنم پسر خوبیه پولدارم نیس گفتم وضع مالیش بد نیس نگفتم پولداره 

من واسه پول ازدواج نمیکنم پسر خوبیه پولدارم نیس گفتم وضع مالیش بد نیس نگفتم پولداره 

والالخدا ازدواج  کار شاخی نیست،بشین یکم فک کن زود ازروی احساس تصمیم نگیر،ازدوران مجردیت لذت ببر 

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
والالخدا ازدواج  کار شاخی نیست،بشین یکم فک کن زود ازروی احساس تصمیم نگیر،ازدوران مجردیت لذت ببر ...

من تاپیکم راجبه دعا کردن و رضایت پدرم بود وگرنه من اصلا به خوش گذرونی تو دوران مجردی اعتقادی ندارم 

2706