2737
2734
عنوان

ب نظرتون درسته؟

119 بازدید | 11 پست

دوستم میگه چندروز دیگه مهمان براش  میاد ورنگ پوستش گندم گونه حالا مادر پسره اول میخواد بیاد حرفارو بزنه بعد با پسره بیاد و....حالا میگه میخوام ازاین کرم ها که تا چند ساعت رنگ پوستو سفید میکنن بزنه که ازدواج کنه چون میگه حس میکنه هرکی اومده ورفته ودیگه سراغش نیومدن ب خاطر رنگ پوستشو....من بهش میگم درست نیست چون داری گول میزنی عقدی هم انجام بشه باطله میگه نه نظر شما چیه؟

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

دروغ قبل ازدواج عقد رو باطل میکنه؟؟؟؟نشنیده بودم😵😵😵😵... در حد چند درجه عیبی نداره دیگه زیاد بخواد روشن بشه خوبی نی

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب آدمی که به خاطر رنگ پوست بخواد بره همون بهتر که از اول بره اگر ازدواج کنن بعد پسره بگه ازت خوشم نمیاد چی از همون اول بذار ببینه بعدا مسخره بازی در نیاره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

اشتباه میکنه بالاخره که طرف رنگ واقعی پوستشو میبینه تا کی میخواد کرم بزنه 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
حالا کرم هم بزنه از رنگ پوست دست و گردنش مشخصه  درحد یکی دو درجه سفیدتر بشه اشکال نداره  ...

اتفاقا همینو بش گفتم میگه دستا وگردنشم میزنه

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

اشکالی نداره بزنه خب بعدش هم بزنه منم سفیدبودم شب خواستگاریم ارایش کردم فقط توی صحبت هاش با دوماد بگه من پوستم این رنگی بعضی مردا این رنگ رو دوست دارن

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙