2410
2553

سلام من تو هفته 9 بارداری هستم.چند روزی لکه بینی قهوه ای دارم.دیروز رفتم سونو گرافی گفته هموروژای خفیف دد اطراف ساک حاملگی دیده میشود؟بچها خطرناکه؟؟باعث سقط میشه؟😢😢😢

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

دکترم برام شیاف نوشت و استراحت...یعنی با اینها خوب میشه.؟

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

آره منم دقیقا همین جوری بودم. خداشکر بچه موند

فقط استراحت مطلق باش و تکون نخور اصلا... پله بالا پایین نکن از جات تکون نخور دل تو گرم نگهدار. 

دراز میکشی پاهات از سطح بدنت به کمک بالشی چیزی بالاتر نگه دار همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره منم دقیقا همین جوری بودم. خداشکر بچه موند فقط استراحت مطلق باش و تکون نخور اصلا... پله بالا پای ...

ممنونم...شمام لکه بینی داشتی؟؟

2720

انشالله بهترمیشی نگران نباش توکل کن به خدا استرس نداشته باش عزیزم

شایدسنگین بلندکرده بودی 

شایدهم یه چیز قاعده اورمثل غذاهای زعفرون دار باقلا جیگر هویج جعفری گشنیز ایناخوردی؟؟؟

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
انشالله بهترمیشی نگران نباش توکل کن به خدا استرس نداشته باش عزیزم شایدسنگین بلندکرده بودی  شا ...

نه استراحتم میکنم...

نه استراحتم میکنم...

عزیزم انشالله بهترباشی برای بعضی خانم بارداریه کتری اب هم نباید بلندکننن شماهم مواظب باش بهترباشید

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
عزیزم انشالله بهترباشی برای بعضی خانم بارداریه کتری اب هم نباید بلندکننن شماهم مواظب باش بهترباشید

ممنونم دوسته خوبم.

2714
ممنونم...شمام لکه بینی داشتی؟؟

برای من قشنگ افتاد به خون ریزی. سونوگرافی کردم گفتن جفت از بچه فاصله گرفته. دور جفت خون جمع شده.

دکترم منو ترسوند. گفت هرلحظه آماده سقط باش. 

ولی اصلا از جات تکون نخور. این شیاف و آمپول استفاده کن ببینیم چی میشه. منم دو ماه رفتم خوابیدم خونه بابام تکون نخوردم. 

بعدش خطر رفع شد الانم چیزی نمونده تا زایمانم 

برای من قشنگ افتاد به خون ریزی. سونوگرافی کردم گفتن جفت از بچه فاصله گرفته. دور جفت خون جمع شده. دک ...

به سلامتی زایمان کنی عزیزم.واسع منم دعا کن.