2733
2734
عنوان

چرااا مردا انقد هیزن

| مشاهده متن کامل بحث + 2371 بازدید | 177 پست
ایشالا دفعه دیگه 😏

یه باریکی زوم شده بود روی من خواهرشوهرم گفت چشمات ودرویش نکنی پامیشم ازکاسه درشون میارما پسره رفت پشت سرشم نگاه نکرد🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه باریکی زوم شده بود روی من خواهرشوهرم گفت چشمات ودرویش نکنی پامیشم ازکاسه درشون میارما پسره رفت پش ...

نمیرن نامردا به مامان بابامم که میگم میگن باید فقط سکوت کنی 😭

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
2728

تاحالا شده انصافا فکرکنیم .بگیم تیپ خانمهانسبت به قدیم چقدرتعغییرکرده.یه پوششهایی دارن که نه تنها مردها بلکه خانمهاهم نگاه میکنن.اینجوررفتارها به مروروتکرارهرروز باعث ازبین رفتن امنیت درجامعه ونگاههای هرزه میشه.ونگاه که عادت به هرزگی کرددیگه ازکنترل خارج میشه.وکارنداره طرف چه پوششی داره.وتنوع طلبی زیادمیشه.وزندگیها ازهم پاشیدهمیشه

ارزو به دل موندم وقتی به یکی میرسم چشاش پایین باشه  ولی خب اره همه مثل هم نیستن

چشات بنداز پایین کسی نمیفمی نگات میکنه یانه

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
همش بخاطر محدودیت هست . وقتیکه حجاب زورکی شه. و سخت گیری در روابط دختر و پسر شه. بر عکس میشه و آدم ...

خدا تو خانوما یه میل به خودنمایی و تو آقایون میل به چشچرونی گذاشته و واسه هرکدوم محدودیتایی رو قرار داده ولی مشکل اینه که تو کشور ما فقط زنا هستن که باید رعایت کنن و مردا انگارنه انگار 😭

ولی بخشی از حرفاتونو قبول دارم

2738
تاحالا شده انصافا فکرکنیم .بگیم تیپ خانمهانسبت به قدیم چقدرتعغییرکرده.یه پوششهایی دارن که نه تنها مر ...

اره درسته

کاش نگاه تو ایران جریمه داش

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
اونجوری ایرانیا ورشکست میشدن😂😂😂😂

بدرک

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
اینجا اینو میگین چون استارتر میگه حجاب داره اگر میگفت حجاب نداره میگفتین خودت مقصری  بس کنید ع ...

به خاط خودمان امنیت مان سلامت روح وروانمان به خاطر این که محترمیم تحمل جسارت نداریم خدا واسه گل تیغ افریده که ازش محافظت بشه عزیز دل بانوووی پاک زیبا واصیل😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2706