2726
عنوان

چرااا مردا انقد هیزن

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 177 پست
دیگه هرکس یه نگاهش به آدم افتادم معنیش هیز بودن نیستاااا خود شما تو کوچه خیابون زمین رو نگاه نمیکنی ...

نه ولی طرف تو ماشین از بس بم نگا کرد تصادف کرد و این نمیشه نگا افتادن

ولی اره همه مثل هم نیستن خب

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

من ایران زندگی نمیکنم هیچ کس حجاب نداره به خدا قسم  هیچ کس تو خیابون به کسی نگاه نمیکنه دلیلش اینه محدود نیستن و فرهنگ شده براشون حتی بلعکسش خانومهای مسلمان پوشیه میزنن هیچ کس نگاهشون  نمیکنه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی خانمها یه تیپهای خفنی میزنن ،حتی خود خانمهای دیگر توجه کردم بد جور بهش نگاه میکردن  همیشه ...

دارم میگم به کسایی که حجابشون کامله که دیگه نباید نگا کنن باید یکم رعایت کنن

2728
چرا دعوا داری فقط پرسیدم که واسه بقیه انفاق افتاده یا نه همین ناراحتی از تاپیک برو بیرون  بله ...

ناراحت نیستم

موفق باشین😊

کاش طوری بودن که با یه حرف درست میشدن این آدمایی که باعث رنجش بقیه هستن ولی به نظر نمیاد( منظورم همونایی که چشمشون هرز هست)

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
بدم میاد میخوان با چشاشون ادمو بخورن حالا من همیشه حجابمو رعایت میکنم هیچوقت غلیظ ارایش نمیکنم‌ولی ...

شعور ندارن فک میکنن الان شاخ بودن تو هیزیه

من به حقوق خودم آشنا هستم و احترام میزارم هیچوقتم کسی رو قضاوت نکردم اینم گفتم که چشم پاکی یه مرد خ ...

بله درسته صدرصد حرفتون اون شخص مریضه اما یه خانوم  هم یه شهرونده نمیتونه عزیزم فقط سرش رو بندازه پایین راه بره دوست داره وقتی بیرون قدم میزنه احساس امنیت کنه نه اینکه هزاران چشم روش زوم باشه 

من به هرکی میگم میگه دختر اگه حجابشو حفظ کنه کسی نگاش نمیکنه و نمونه بارزش خودم که حجاب دارم ولی هیچ ...

منم بدم میاد

مانتو جلو باز میپوشم

همچین نگاه میکنن انگاردتاحالا ندیدن

منپتا میان رد میشن و خیره نگاه میکنن میگم کور میشیا

بله درسته صدرصد حرفتون اون شخص مریضه اما یه خانوم  هم یه شهرونده نمیتونه عزیزم فقط سرش رو بنداز ...

ان شاالله این امنیت همه جا باشه مگه کسی هم هست که نخاد این امنیت رو؟!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
بعضی خانمها یه تیپهای خفنی میزنن ،حتی خود خانمهای دیگر توجه کردم بد جور بهش نگاه میکردن  همیشه ...

نگاه کردن با نگاه کردن متفاوته 

از خودم متنفر میشم وقتی یه مرد با چشاش منو میخوره . یه حس بدی کل بدنمو میگیره دوس دارم برگردم خونه ...

واقعا برگای ادم میریزه

من ایران زندگی نمیکنم هیچ کس حجاب نداره به خدا قسم  هیچ کس تو خیابون به کسی نگاه نمیکنه دلیلش ا ...

😙 خوش بهحالت

2706