2726
عنوان

چرااا مردا انقد هیزن

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 177 پست
جمع بستن خوب نیست شما رعایت کن کاری به بقیه نداشته باش من نجابت و چشم پاکی مرد خیلی برام اصولی بود ...

اینجا اینو میگین چون استارتر میگه حجاب داره اگر میگفت حجاب نداره میگفتین خودت مقصری 

بس کنید عزیزم طرف همجنستونه احساس امنیت نداره چرا باید سرشو بندازه پایین راه بره مگر انسان نیست به خاطر مردا حجاب کنه بخاطر مردا سرش رو بالا نیاره ؟ به حقوق خودمون آشنا باشیم و احترام بزاریم لطفا

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب میخای‌چیکار کنی پس؟؟؟ مگه مسئول بقیه هستی؟؟؟ میتونی درستشون کنی؟؟؟ 

چرا دعوا داری فقط پرسیدم که واسه بقیه انفاق افتاده یا نه همین ناراحتی از تاپیک برو بیرون 

بله اینجاهم میگم تا شاید یکی خودشو اصلاح کنه

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
خواهرمن اصلا حجابش ورعایت نمیکنه ولی من کامل رعایت میکنم بیرون که میریم کسی به اون نگاه نمیکنه عوضش ...

خوشگلی مادر بزرگ جون❤️😂

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2728
من به هرکی میگم میگه دختر اگه حجابشو حفظ کنه کسی نگاش نمیکنه و نمونه بارزش خودم که حجاب دارم ولی هیچ ...

اینا همش حرفه من یه روز صبح میخواستم برم‌باشگاه یه قلمم ارایش نکردم مانتوهامم همرو شسته بودم چادر سر کردم تو راه پسره افتاده بود دنبالم. این حرفارو میزنن که بگن کرم از دختراس ولی نه کسی که ذاتش خراب باشه دختر پیغمبرم باشی بهت گیر میده 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

من چند روز میرفتم پیاده روی از بس دیدم نگاه میکنن نرفتم دیگه بخدا نه آرایشی نه بدحجابی نمیدونم چه مرگشون که نمیتونن به نامحرم نگاه نکنن 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اره من یه بار از در خونه زدم بیرون دوپسذثر روموتور من سرب زژرم عادتمه...بچه پرو برگشت گفت حضرت معصوم ...

چه بیشعور 

زنی که ذات درست وعفیف وسالمی  داره اره واقعا بدش میاد وچندشش میشه تنها راهش عمل به دستو قران کریم که همیشه راه حل داده در سوره نور بجویید راه حل را

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
خوشگلی مادر بزرگ جون❤️😂

چشماتون خوشکل میبینه گلم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اما دروغم نمیگی خیلیهارو دیدم که حتی پیرزن هم رد میشه نگاهش میکنن

اره دقیقا مامان من پنجاه سالشه یه تاکسی بهش گیر داده بود حالا مامانم با حجاب و سادس بنده خدا!

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
من چند روز میرفتم پیاده روی از بس دیدم نگاه میکنن نرفتم دیگه بخدا نه آرایشی نه بدحجابی نمیدونم چه مر ...

فک میکنن که وظیفشون حتما به بقیه نگا کنن تامردا

اینجا اینو میگین چون استارتر میگه حجاب داره اگر میگفت حجاب نداره میگفتین خودت مقصری  بس کنید ع ...

من به حقوق خودم آشنا هستم و احترام میزارم هیچوقتم کسی رو قضاوت نکردم

اینم گفتم که چشم پاکی یه مرد خیلی خیلی مهمه من که اولین شرط انتخاب همسرم بوده

ولی خوب جامعه رو چکار میشه کرد؟

آدم باید خودشو حفظ کنه مریضی بقیه رو که نمیتونه کاری کنه

اونیم که نگاه میکنه چه طرفش با حجاب چه بدحجاب مریضه دیگه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بعضی خانمها یه تیپهای خفنی میزنن ،حتی خود خانمهای دیگر توجه کردم بد جور بهش نگاه میکردن 

همیشه تقصیر مردها نندازید

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706