2737
2734
عنوان

خبب بچهاا

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 73 پست
نه همسرم منو دیده بوده خوشش اومده بوده  یکی دوبارم همون ساعت نزدیک خونمون تعقیبم کرده بوده یه ر ...

خب من نمیتونم بگم دوس بودیم

خانوادم سختگیرن بفهمن بد میشه

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
نه همسرم منو دیده بوده خوشش اومده بوده  یکی دوبارم همون ساعت نزدیک خونمون تعقیبم کرده بوده یه ر ...

همشهری بودین چ خوب

ما دوریم🤕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ک بعد همسایع ها بگن ی غریبع داشت تحقیق میکرد راجع ب دخترتون

آره عزیزم.واسه من این اتفاق افتاده اگر میخوای این کارو انجام بدی قشنگ به همه جوانب فکر کنید و مو به مو انجام بدید.امیدوارم اگر خوشبخت میشی خانوادت قبول کنم.بزار پدرت تحقیقات کامل انجام بده.پدر من ۳ ماه تحقیق کرد پیش دوستای همسرمم رفته بود با زور راضی شد جواب مثبت بده به همسرم.

2728
آره عزیزم.ازدواج کنی از خانوادت میخوای دور بشی؟

بخاطر شغلش مجبورم🤕

حالا خدا کنه موافقت کنن این خواستکارو🤕

آره عزیزم.واسه من این اتفاق افتاده اگر میخوای این کارو انجام بدی قشنگ به همه جوانب فکر کنید و مو به ...

اره خب ماهم باید تحقیق حسابی کنیمم

چون غریبس.

جوانب چی چجور

2738
آره کاش این کارو میکردی

ارع کااااش😑

حالا یبارم نزدیک دانشگام ینفر ایطور جلو اومد و خواستکاری کرد و رد کردم

کاااش اینارو براشون تعریف میکردم😑

البته واس زن داداشام گفتم 

😂 در یک نگاه عاشق تو شدن؟😁

بله😌😌

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
بعددش چیشدد

من‌ خوشم نیومد ازش عاشقانه تموم نشد  

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
ینی بیرون دید اومد خواستگاری؟

نه عکسمو دیده بود😁