2726
عنوان

خبب بچهاا

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 73 پست
بگو ازم خوشش اومده افتاده دنبالم خونمونو پیدا کرده چند سری از دور دیدتم مطمئن شده انتخابش خوبه با تح ...

اهاا ینی بگم چندبار دیدع منو؟

یبار رو باور نمیکنن؟؟

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
تو دعا کن خانوادم موافقت کنن بچع پیشکش🤕😂😂

انشاءالله

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اهاا ینی بگم چندبار دیدع منو؟ یبار رو باور نمیکنن؟؟

دختر یه دقه بیا شخصی من یه سناریو خوب دارم

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
بگو ازم خوشش اومده افتاده دنبالم خونمونو پیدا کرده چند سری از دور دیدتم مطمئن شده انتخابش خوبه با تح ...

توی اطرافیانت موردی بودع ک دخترع چنین خواستگاری واسش بیاد ؟ بیرون دیدع باشته ش و ب دلش نشسته باشع؟

2728

ینی اول تحقیق کنه بین همسایه ها بعد بیاد در خونه؟؟؟

اهاا ینی بگم چندبار دیدع منو؟ یبار رو باور نمیکنن؟؟

شاید بگی ۱ بار شک کنن به علاقش.منو همسرم همینجوری آشنا شدیم با این فرق که بعد چند بار اومدن همسرم برای آشنایی ۱ سال دوست شدیم دیدیم به درد هم میخوریم با هم ازدواج کردیم.تو از اون آقا مطمئنی؟

شاید بگی ۱ بار شک کنن به علاقش.منو همسرم همینجوری آشنا شدیم با این فرق که بعد چند بار اومدن همسرم بر ...

مجازی اشنا شدین؟؟

اره پسرع رو قبولش دارم

ببین پس خوبع ایطور

من چن باری میرم بیرون

و اونم اخر سر میاد درخونه و بگه

چن روزیع زیر نظر دارم دختر تونو 

مجازی اشنا شدین؟؟ اره پسرع رو قبولش دارم ببین پس خوبع ایطور من چن باری میرم بیرون و اونم اخر سر ...

نه همسرم منو دیده بوده خوشش اومده بوده  یکی دوبارم همون ساعت نزدیک خونمون تعقیبم کرده بوده یه روز اومد پیشم قضیه رو گفت و گفت به خدا من قصدم فقط ازدواج راجع بهت تحقیقم کردم با هم آشنا شیم ببینیم به درد هم میخوریم یا نه ۱ سال باهم دوست بودیم بعد....

خودم🤣🤣🤣🤦🤦🤦

الان ک فک میکنم یادم میاد

پارسال ی نفر بازار دید منو و در ی نگا 

خوشش اومد ازم😂

ولی قبول نکردم

اههه اگ میذاشتم بیاد خواستکاری و بعد نه میگفتم

این روال خواستکار پیدا شدنو واسشون عادی میشد😑😑😂

2706